Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161

Üye silindi 5781

Kaido savaşı serinin en gaza getiren ama aynı zamanda en saçma , en zorlama savaşı olarak zirvede kalacak.
Wano arkının allah belasını versin

Big Mom'un halen hasar almadığını düşünürsek kadın oldukça sağlam bir bedene sahip. Şimdi bir de Hera'yı yarattı. Kadında yok yok anlayacağın. Shanks'ın şu anda en güçlü Yonkou olduğunu düşünüyorum. Kaido'nun kendisi bile söyledi benimle baş edebilecek kişilerin sayısı bir elin parmağını geçmez diye, Shanks'da bunlardan biriydi. Yani Marinford'a giderken sağlam ayar yemiş. Luffy'yi niye saymadın ki bak adam Kaido'yla başa baş kapışıyor.
Tamam kanka geçermiş.

1 hafta falan geçmedi, esir düştüğünde sırf hapiste kaldığı süre 2 hafta zaten (Act geçişi), yaklaşık 1 hafta falan da festivale vardı çıktığında.

Rayleigh Luffy'ye çok detaylı şeyleri öğretmedi zaten, 2 sene de geçirmedi. Kendi diyor Rayleigh ile 6 ay çalışıp temellerini öğrendiğini. Rayleigh salak mı Luffy'ye geleceği görme gücünü, gelişmiş CoC kullanmayı öğretmesin yoksa. CoC üstünde hakimiyet kazanmayı öğrenmesi bile uzun zaman almıştır muhtemelen, basit bir iş değil çünkü.
Ha doğrudur baya oldu okumadığım zaten.

Rayleigh Luffy ile 1.5 sene geçirdi bu arada, altı ay değil. Şu an aramama rağmen bulamadım kaynak olarak Wiki'yi atacağım o sebeple.

Benim mantıksız dediğim kısım şu, 1.5 yılda Rayleigh'ten haki öğreniyor, sonrasında tonla dövüşe giriyor ama Kaido'nun karşısına çıktığı an tek yiyor.

Ve Hyo ile geçirdiği bir haftalık eğitimle o seviyeye çıkabiliyorsa neden harcamış ki iki yılını?

Edit. Rayleigh'in süre belirttiği sahneyi buldum sonunda. Altı aydır görmedim diyor.

Ha doğrudur baya oldu okumadığım zaten.

Rayleigh Luffy ile 1.5 sene geçirdi bu arada, altı ay değil. Şu an aramama rağmen bulamadım kaynak olarak Wiki'yi atacağım o sebeple.

Benim mantıksız dediğim kısım şu, 1.5 yılda Rayleigh'ten haki öğreniyor, sonrasında tonla dövüşe giriyor ama Kaido'nun karşısına çıktığı an tek yiyor.

Sonrasında Hyo gibi gibi bir adam ile yaptığı eğitim ile Kaido'nun karşısına çıkacak seviyeye nasıl gelebiliyor? Neden iki yılını harcamış o zaman?
Temel için harcamış.

Luffy'nin bir 10 dakikalık bir tane daha arasının olacağını düşünüyorum. O arada Marco ya da yamato gelebilir. Ya da bm kaido ile bir süre vs atabilir. Onun ardından luffy tek de götürür vs yi ama sorun kaido'nun ölmesinin gerektiği üzerinde çok duruldu ve luffy muhtemelen bunu yapamayacak. O yüzden birinin gelip kaido'yu öldürmesi gerekecektir.
Fanboyluk gibi algılanabilir ama son vuruşu zoro yapabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık