Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Yahu yumrukla dağ yıkılan bir seri okuyorsun da elektriğin normal bir lastiği değil bak, özel bir meyvenin verdiği şeytani güçlerle kazanılan bir yeteneği eritemediği için eleştiriyorsun. Çok absürt bir eleştiri fantastik bir seriye, fiziki kuralları açıkça normal dünyaya parael değil.
+'nı verdim. Aynı şekilde yüksek ısıya sahip magmanın ateşi yakmasıda örnek verilebilir.

Crocodile - Enel - Doflamingo - Cracer - Katakuri. Ama Enel dışında hepsini bir sonraki arc gücüyle alırdı. Dövüşte gelişti rö rö rö yapılabilir.

Lufy hepsini hakkıyla yendi, Enel'de falan sıkıntı yaşamadı bile. Zorlama durum yok. En temizlerinden biri Enel diyebilirsin. Croco diye düşünsek, adamın zayıflığı suya karşı, başkası da kullanabilir. Craker en troll vs olarak tarihe geçer o da sabırlı olamadı, suç Lufy'nin mi? Don krieg'in ağzını burnunu kırdı. Arlong'un kribachi gitti.

Belamy ve Blueno'da teki gördük. Lucci en iyilerden biri, hakkıyla indirdi. Moriah kendi salaklığına gitti. Hody boş senaryo döndü. lufy için rakip bile değil. Ceaser zekasıyla iyi dayandı. Kafa dede zaten mazide kalmış. Craker ise yağmura kurban gitti, şartları kendi lehine kullanan bir lufy vardı. Sabırlı olup dalmasaydı. Katakuri en temiz dövüşlerden biri oldu, handikaplı taraf Lufy oldu. Kimseyi karıştırmadan o kadar yorgunluğa rağmen ezdi geçti.

+'nı verdim. Aynı şekilde yüksek ısıya sahip magmanın ateşi yakmasıda örnek verilebilir.
Aslında ona geçen baktım da “ateşi de içinde barındıran mağma” diye açıklatmış Akainuya mevzuyu. Üstünlüğü içinde hem ateş hem de başka şeyleri barındırmasından dolayıysa direkt sıcaklıkla da alakalı olmayabilir.
Yeri gelmemişken söyleyeyim dedim.

Enel kesinlikle değil. Bu arc ile senelerdir hasar almamış Katakurinin 3 yumrukla dikkatinin nasıl dağıldığını,yeteneklerini kullanmakta ne kadar zorluk çektiğini gördük. Enel dediğimiz adam Katakurinin aksine genç(tecrübesiz), narsist ve psikopat. Kimsenin kendine dokunamayacağına inanan bir tanrı hasar almaya başlayınca kıçını başını dağıtıyor. Luffyi altınla adaya fırlattıktan sonra Ego yapıp, saldırısının işe yaramayacağı açıkça belliyken bile en güçlü formuna geçip luffye saldırıyor. Adanın bir ucundan diğer ucuna ışınlandığını gördüğümüz bir adam kibiri yüzünden ağzını yüzünü dağıttırıyor. Luffy o dövüşü kesinlikle hakketti, Enel ise kaybetmeyi.
Ya ne hakkı antilik yüzünden kaybetti enelin suçu yok onu karşılaştıran odanın var.

Lufy hepsini hakkıyla yendi, Enel'de falan sıkıntı yaşamadı bile. Zorlama durum yok. En temizlerinden biri Enel diyebilirsin. Croco diye düşünsek, adamın zayıflığı suya karşı, başkası da kullanabilir. Craker en troll vs olarak tarihe geçer o da sabırlı olamadı, suç Lufy'nin mi? Don krieg'in ağzını burnunu kırdı. Arlong'un kribachi gitti.

Belamy ve Blueno'da teki gördük. Lucci en iyilerden biri, hakkıyla indirdi. Moriah kendi salaklığına gitti. Hody boş senaryo döndü. lufy için rakip bile değil. Ceaser zekasıyla iyi dayandı. Kafa dede zaten mazide kalmış. Craker ise yağmura kurban gitti, şartları kendi lehine kullanan bir lufy vardı. Sabırlı olup dalmasaydı. Katakuri en temiz dövüşlerden biri oldu, handikaplı taraf Lufy oldu. Kimseyi karıştırmadan o kadar yorgunluğa rağmen ezdi geçti.
Kata Luffy'e fiziksel olarak kaybetmedi,irade olarak kaybetti.Ha ezdiğini soruyorsan Flamingo'nun üzerinden silindir gibi geçti mesela Luffy.O da Kata ile Dof arasındaki seviye farkı işte.

Aslında ona geçen baktım da “ateşi de içinde barındıran mağma” diye açıklatmış Akainuya mevzuyu. Üstünlüğü içinde hem ateş hem de başka şeyleri barındırmasından dolayıysa direkt sıcaklıkla da alakalı olmayabilir.
Yeri gelmemişken söyleyeyim dedim.
Şu sıralar yersiz yersiz konuşuyosun dikkat et. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık