Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Katakuri'yi hakkıyla aldı. Tek başına işe kimseyi karıştırmadan verdi odunu. Ama Cracker konusunda bence baya zorlama oldu.

Katakuri tabiki.
Maçı Kataya vermezdi ama hiç olmazsa berabere kalmalıydılar.
Gerçi Kata sempati duymaya başladığından kendi isteğiyle bıraktı.

Croco yenildi diye bu kadar da yapılmaz ki. :(
Ben Crocodile lafını mi kullandim? Onun o kadar zorlama olduğunu biliyorsun ki yazıyorsun demek ki. :(

Luffy'nin hemen hemen her dövüşünde zorlama hareketleri oluyor Mangaka'nin çizdiği. Bazıları şans sınırlarını açıp saçmalığa varır derecesinde oluyor. Bunları görmezden gelip "Sıvama yok" diyenler Troll, fan veya haterdir benim gözümde.

Katakuriyi zorla yendi ama zorlamayla yendiğini düşünmüyorum arkadaşlar çünkü gayet güçlü durumda luffy şuanda fakat...Croco fanı değilim ama crocoyu hakisiz suyla felan zorlama yendi hakisiz gear 2 siz zar zor yendi..

Ben Crocodile lafını mi kullandim? Onun o kadar zorlama olduğunu biliyorsun ki yazıyorsun demek ki. :(

Luffy'nin hemen hemen her dövüşünde zorlama hareketleri oluyor Mangaka'nin çizdiği. Bazıları şans sınırlarını açıp saçmalığa varır derecesinde oluyor. Bunları görmezden gelip "Sıvama yok" diyenler Troll, fan veya haterdir benim gözümde.
O kadar rakipten sadece onu yazmışsın. :) Çıkarımınla mutluluklar dilerim sana öyleyse. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık