Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
KAMİ ENEL !
Çünkü o zamandaki güç dengesi içerisinde Enel seride gördüğümüz en güçlü karakterdi ve Luffy en güçlü karakteri yendi daha ne olsun !

Şimdi bakıcak olursak 2 tane İmparatoru ve güçlerini gördük vs.

Baz almak gerekirse Enel Zoroyu teklemişti. Katakuri güclü ama bu kadarda değil !

Bu yüzden ben Enel diyorum. 10 milyon volt elektrikte değil taş , çelik bire erim erim erir yani lastikte neymiş ? Tamamen zorlama..

Crocodile kavgasında su damladı bilmem ne oldu denmişte o su ''damlası'' luffynin crocoya saldırmak için attığı ama croconun sıyrıldığı saldırıydı , dönüp kendisini vurdu o su kütlesi daha sonra.Bulutların arasından oda bakıp 'oha ölüyo çocuk' deyip yukardan su bıraktığı falan yok yani.

KAMİ ENEL !
Çünkü o zamandaki güç dengesi içerisinde Enel seride gördüğümüz en güçlü karakterdi ve Luffy en güçlü karakteri yendi daha ne olsun !

Şimdi bakıcak olursak 2 tane İmparatoru ve güçlerini gördük vs.

Baz almak gerekirse Enel Zoroyu teklemişti. Katakuri güclü ama bu kadarda değil !

Bu yüzden ben Enel diyorum. 10 milyon volt elektrikte değil taş , çelik bire erim erim erir yani lastikte neymiş ? Tamamen zorlama..
Aynen.

Genel kannat hep Kata üzerinden ancak doruki farkından Kata olayını bağlasak çokta zorlama olmasa gerek. Fakat seride hakikaten luffy nin o günün şartlarında alamayacağı ve aldığı tek adam Croco dur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık