Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Luffy Neden One Piece İzleyicileri/Okuyucuları Tarafından Haksızlığa Uğruyor?

Luffy çizer taraflı bir güce mi sahip?

• Kullanılan toplam oy
    156
  • Anket kapatılmış .
Ya nereye buluyorsun bir sürü şey ? 2 Meyve yedi dedin ve orada bitti. Katakuri için geleceği görebiliyor dedik ve bitti. Kid ve Law meyvesini uyandırdı dedik ve bitti.. Bu kadar işte.

Çıksa ne olacak ki ? Luffy 3 hakiyi ileri seviyelerde kullanıyor , herşeyin sesini duyuyor, sülalesinde herkes zirveye oynuyor, Tanrılara fısıldıyor, Dev versiyonunda çok gizemli bir hasır şapka var, ittifak olduğu Korsan bile yanında hurdacının tekiyle yonkou indiriyor. Aşçısı pasta yapıp yonkou bayıltıyor. Marangozu yonkou uçuruyor. Tüm Dünya'nın peşinde olduğu Nico Robin yine bizim tayfada..Ohoo say say bitmez...

Xebec oğlu Karasakal. 2 Meyve yemiş. Planları ise en iyi şeytan meyvelerini toplayıp KK olmak. He canım he....
hayır hayır demek istediğim ailenin önemli olmadığı ve luffy'nin tayfası kendi hayalleri ve luffynin hayali için çabaladı ilk başta hepsi bu özeliklere sahip değillerdi. Ayriyeten luffy onları bulmasa brook ve jinbe hariç hepsi ölmüştü kalanlarda ölmeyi dillerdi.

Luffy gücünü torpilden diğerleri halterden, terden ve emekten. Yeterince halter kaldırırsanız mesela arkanızda değişik şeytanlar falan çıkabilir. Hikmeti de sizdendir helaldir yani ama önce halter :D

hayır hayır demek istediğim ailenin önemli olmadığı ve luffy'nin tayfası kendi hayalleri ve luffynin hayali için çabaladı ilk başta hepsi bu özeliklere sahip değillerdi. Ayriyeten luffy onları bulmasa brook ve jinbe hariç hepsi ölmüştü kalanlarda ölmeyi dillerdi.
Ne durumda olucaklarını boşver. Zoro'nun yaptığını Shiryu yapabilir miydi ? Shanks'e iz bırabilir mi ? Ya da BB'nin 3. adamı 2 yonkou komutanı karşısına dizleri titremeden çıkabilir mi ? Her şeyin en iyisi Luffy'de şuan ben bundan bahsediyorum.

Ne durumda olucaklarını boşver. Zoro'nun yaptığını Shiryu yapabilir miydi ? Shanks'e iz bırabilir mi ? Ya da BB'nin 3. adamı 2 yonkou komutanı karşısına dizleri titremeden çıkabilir mi ? Her şeyin en iyisi Luffy'de şuan ben bundan bahsediyorum.
Ee tamamda bunun sebebi luffynin o alanda en iyi dediğimiz insanlar ile dövüşmesi sayesinde kazandığı özellikler değil mi ? Gökten yağmadı sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık