Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Yanında Ray olması tehlikesiz mi yapıyor? Hele hakinin ölüm kalım anlarında geliştiği evrende Ray eminim Luffy'yi el üstünde tutmuştur. :/ Garp'ın küçüklüğünde Luffy'yi nasıl eğittiğini de unutma. Onlarda da neredeyse ölüyordu.
Biz bunlara "eğitim" dediğimiz için zaten güvenli oluyor işte.
Kaido'nun eline düşmekle aynı şey değil, senin için koca okyanusu yüzerek gelmiş Rayleigh'den haki eğitimi almak.

Eğitim alması tehlikeli olmadığı anlamına gelmiyor işte. :/

Kaido, Moria dışındakilere ne yapmış?
Oden'i ve Toki'yi öldürdü. (9 kından sarayda olanlar, prens ve prensesi de öldürüyordu ki bunlar geleceğe gönderildi.)
Hawkins'i öldürecekti.
Kidd'in tayfasına ne yaptı bilmiyoruz.
Killer'ı öldürmekten beter etti.

Ve ayrıca Rayleigh'den eğitim almak neden tehlikeli oluyor?
Ne tehlikesinden bahsetti Oda? Luffy'nin vücudunda çizik bile var mı o iki yıllık eğitimden?
O eğitimin dönüşünde beyefendinin tek derdi yiyeceklerle dost olmaktı. :artiz:

Crocodile dövüşü Luffy’nin değil Oda’nın kazandığı bir dövüş olduğu için Smoker’ın da belirttiği gibi ortada rahatsızlık duyulacak bir durum yok, bir saçmalık var.
Listeden Shiki’yi seçerim. Onun dışında Luffy alnının akıyla gelişti.

Oden'i ve Toki'yi öldürdü. (9 kından sarayda olanlar, prens ve prensesi de öldürüyordu ki bunlar geleceğe gönderildi.)
Hawkins'i öldürecekti.

Ne tehlikesinden bahsetti Oda? Luffy'nin vücudunda çizik bile var mı o iki yıllık eğitimden?

Oden ve Toki'yi neden öldürdü acaba. :) Dokuz Kını öldürmeyecekti. Kawamatsu ve Ashura Doji'yi öldürmedi. :)
Hawkins'i öldürmeyecekti.
Kid'in tayfasıyla Orochi ilgilendi.
Killer'ı o duruma sokan Orochi.

Çizik meselesine gelirsek önemli olmadığı sürece ODa karakterlerde bir yara bırakmıyor. Katakuri, Luffy'ye delik açtı izi yok. Ancak çocukluğunda kendisine açtığı yaranın izi var.

Aynen eminim hiç tehlike yoktur. :/

Hawkins'i öldürecekti.

Bahsettiğin adadan çoğu nova ve tayfası tek parça çıkamaz yalnız.

Oden ve Toki'yi neden öldürdü acaba. :) Dokuz Kını öldürmeyecekti. Kawamatsu ve Ashura Doji'yi öldürmedi. :)

Çizik meselesine gelirsek önemli olmadığı sürece ODa karakterlerde bir yara bırakmıyor. Katakuri, Luffy'ye delik açtı izi yok. Ancak çocukluğunda kendisine açtığı yaranın izi var.

Attığın resimden tehlike mi sezmeliyim?

Hawkins savaşması ve kaçması durumunda yaşama şansını %0 gördü. Bunu atladın sanırım.
Son ihtimalde de yaşama şansı %40'tı bu arada. Bunu da hatırlatayım. :good:

Oden ve Toki meselesinde nedenden banane. Öldürdü mü öldürdü.
Dokuz Kın için niyeti ise senin uydurman. Herkes o yangında öldüklerini sanıyor. Yani Kaido onları öldürmek istemiş ve yakmış.
Kawamatsu ve Ashura Doji'nin ölmemiş olmaları sarayda diğerlerini yaktığı gerçeğini değiştirmiyor.
Şimdi bana sebep, niyet bahanesi sunma, "Moria dışında kime ne yapmış?" dedin, ben de sana kime ne yaptığını anlattım. Geri kalan bahanesi, teferruatı.

Bahsettiğin adadan çoğu nova ve tayfası tek parça çıkamaz yalnız.
Yanında "Rayleigh varken ve ondan eğitim alıyorken" diye düşün yalnız. :bilmem:

Son düzenleme:
Attığın resimden tehlike mi sezmeliyim?

Hawkins savaşması ve kaçması durumunda yaşama şansını %0 gördü. Bunu atladın sanırım.
Son ihtimalde de yaşama şansı %40'tı bu arada. Bunu da hatırlatayım. :good:

Oden ve Toki meselesinde nedenden banane. Öldürdü mü öldürdü.
Dokuz Kın için niyeti ise senin uydurman. Herkes o yangında öldüklerini sanıyor. Yani Kaido onları öldürmek istemiş ve yakmış.
Kawamatsu ve Ashura Doji'nin ölmemiş olmaları sarayda diğerlerini yaktığı gerçeğini değiştirmiyor.
Şimdi bana sebep, niyet bahanesi sunma, "Moria dışında kime ne yapmış?" dedin, ben de sana kime ne yaptığını anlattım. Geri kalan bahanesi, teferruatı.
Attığı resimden tehlike mi sezmeliyim derken hani (nova) Law varya Law poşet gibi Dof'a ezilen law he hani o Dof var ya o Dof G4'e paspas olan işte Doflamingo'dan yola çıkarak az çok tahmin yap g4'ün işlemediği hayvanlar var adada söyleyem de. Görende Luffy Ray ile birlikte dalıyor sanacak hayvanlara.

Son düzenleme:

Tamayi da öldurmedi/ölduremedi. Onu da yaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık