Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Yardıma bakış açına göre değişir. Dof'a yardımlı diye bakmıyorum. Çok tartışıldı bu. Cracker de yardım var ama Luffy'nin kendini Katakuri'deki gibi sonuna kadar zorladığını söyleyemiyoruz. Sen söyleyebiliyor musun? O dövüş bana göre Luffy vs Mr3. tarzında bir dövüş idi. Cracker ye de patla o
öl diyor daha fazla bisküvi askeri basıyor. Luffy daha çok yiyor. Aynı adam Katakuri'yi tek başına yeniyor. Ben Cracker durumu senaryo idi diyen duymadım.

Katakuri dövüşünde doğrudan hiçbir yardım almadı. Brulee'yi kendi buldu işine geldiği gibi kullandı. Evet şans var. Ama biz de Katakuri'nin zaten başlangıçta daha güçlü olan taraf olduğunu kabul ediyoruz. Dövüş içinde power up alarak yeniyor adamı. Mangaka son girdikleri dövüş için Luffy'e o adamı tam gücünde iken yeneceğim dedirtiyor. Daha o sahneden sonra Luffy'nin ne yardım aldığını gördün.. Herif çıktı bir ton daha dayak yedi.
Dof'a yardımlı demiyorum ben de. İkisi de hadikaplıydı, sıkıntı yok. Cracker zaten yardımlı. Kata'da ise yardım almadı demek olmaz. Brulee'yi kendi buldu nasıl bir argüman oluyor anlamadım. Kendi yeteneğiyle ayna dünyasından çıkamayacağına göre ve çıkamazsa yenileceğine göre yardım almış oluyor. Zaten yardım, sadece ayna dünyasından çıkabilmesinde değil, kaçabilmesi ve dinlenip tekrar gelebilmesinde. Rakibi daha iyi anlamaya başlama fırsatı bulabilmesinde. Kaçarken dinlenmek kimin işine yaradı? Kata'ya 1 yaradıysa, G4'ten yeni çıkmış Luffy'ye 10 yaradı. İkisi de tam gücünde tekrar başladılar ama bu kaçarkenki durumun gerçeğini değiştirmez. O sahneden sonra ise hakkıyla yenmiştir.

Son düzenleme:
Katakuri bile yenilgiyi kabul etmişken luffy hâlâ sağkol seviyesimi tartışanlar var kaidoyu deviricek bu adam hangi seviyede olabilirki başka tabikide net sağ kol

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık