Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Kim neyden vazgeçsin? Mangakanın tarzı bu. Adım adım ilerletmek ve rakiplerin güçlerini göstermek istiyor. İsteseydi iki yıl eğitim verdim hem de Rayleigh vasıtasıyla yara yara geçecek diyebilirdi. Açıkçası ben de böylesini seviyorum. Sonuçta halen daha çaylak ve üzerinde çok güçlü adamlar var. Bir anda müthiş güç verilip herkesi perişan etse hiç güzelliği kalmazdı serinin. İyi ki böyle gidiyor.
Giddiş şekline lafım yok ama luffy kata gibi birini indirebiliyorsa bunun akla mantığa yatkın olması lazımdı dayak yiyip yiyip kazanıyor tamam dayak yer kazanabilir de bari 2 3 tane sağlam darbe indirseydi de luffy tamam katayı yendi derdik

e nolacak karakter nasıl güçlenecek? Kendisi yonkoulardan sürekli tek yiyor.Bu adam nasıl gelişecek.bazen beklenmeyen p up lar gelecekki karakter güçlensin.yoksa bi zaman atlaması daha gerekiyor
Sanji ve Zoro'nun Luffy gibi bir güçlenme şekli yok ama yine de güçleniyorlar. Demek ki saçmalamaya gerek olmadan da karakterler güçlenebiliyor. Luffy'nin güçlenmesinin tek yolu saçma sapan vs. ler çizmekmiş gibi bir düşünce yok yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık