Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Luffy kk olacak. Öyleyse karşısına Shanks, Bb, Mihawk kimi çıkarırsanız alır.

Zoro DEİKU olacak. O yüzden karşısına Fujitora, Keltoş, Shanks, Mihawk kimi çıkarırsanız alır.

Mantık bu, düşünce bu. İnanılmaz.

Dof'a yardımlı demiyorum ben de. İkisi de hadikaplıydı, sıkıntı yok. Cracker zaten yardımlı. Kata'da ise yardım almadı demek olmaz. Brulee'yi kendi buldu nasıl bir argüman oluyor anlamadım. Kendi yeteneğiyle ayna dünyasından çıkamayacağına göre ve çıkamazsa yenileceğine göre yardım almış oluyor. Zaten yardım, sadece ayna dünyasından çıkabilmesinde değil, kaçabilmesi ve dinlenip tekrar gelebilmesinde. Rakibi daha iyi anlamaya başlama fırsatı bulabilmesinde. Kaçarken dinlenmek kimin işine yaradı? Kata'ya 1 yaradıysa, G4'ten yeni çıkmış Luffy'ye 10 yaradı. İkisi de tam gücünde tekrar başladılar ama bu kaçarkenki durumun gerçeğini değiştirmez. O sahneden sonra ise hakkıyla yenmiştir.
Ama özellikle belirtiyorum. Luffy bariz Katakuri'den güçsüzdü.Sansı yok demiyorum. Bu fırsatları yakalayabilmesi elbet şans idi. Ama bir yandan o seviyedeyken böyle bir rakiple karşı karşıya kalması da bir yandan sanssızlıktır. Önemli olan bu durumu bir şekilde tek başına aşıp asamadığıdır.

Şu da var. Güç açısından daha doğrusu fiziksel güç açısından Katakuri'den aşağı kalır yanı yoktu. Vurduğu zaman etki ediyordu. Elbet vuramaması da kendi sorunu bu da seviye belirler. Demek istediğim Luffy o seviyelerde yüzüyor yoğruluyordu zaten G4 tekniği ile.

Bu zoro fanlarını anlamak çok zor (benim için öyle en azından).Fanı olduğunuz karakter zoro luffyi görünce nasıl seviniyor , gerektiğinde luffy için canını ortaya koyuyor , luffynin ilk tayfa üyesi ve en yakın arkadaşı , mihawktan tek yediğinde luffye söz veriyor vs. vs. Bu iki karakter aynı ace-luffy nasıl kan bağı olmadan kardeşse aynı şekilde kardeş , bütün tayfa içinde öyle ama luffy-zoro ayrı bir bağları var.Taa serinin en başında o dandik kayıkla ve bi kasa elmayla yola çıkan insanlar bunlar.Zoronun fanı olan luffynin de fanı olur demiyorum ama luffyden nefret etmez veya eziklemeye çalışmaz , luffyi eziklemek demek zoroyu eziklemek demek.Balık adam adasında luffy kral hakiyi patlatınca benim kaptanımdan daha azını beklemezdim diyo , övünüyo adam daha ne olsun.

Ama özellikle belirtiyorum. Luffy bariz Katakuri'den güçsüzdü.Sansı yok demiyorum. Bu fırsatları yakalayabilmesi elbet şans idi. Ama bir yandan o seviyedeyken böyle bir rakiple karşı karşıya kalması da bir yandan sanssızlıktır. Önemli olan bu durumu bir şekilde tek başına aşıp asamadığıdır.

Şu da var. Güç açısından daha doğrusu fiziksel güç açısından Katakuri'den aşağı kalır yanı yoktu. Vurduğu zaman etki ediyordu. Elbet vuramaması da kendi sorunu bu da seviye belirler. Demek istediğim Luffy o seviyelerde yüzüyor yoğruluyordu zaten G4 tekniği ile.
Nasıl bariz daha güçsüzdü be.Normal formu daha güçsüzdü elbette her kalburüstü rakip karşısında olduğu gibi.G4 boundman formu katadan üstündü.Vuramama sorunu vardı adamın özel yeteneğinden dolayı.Kaido’ya pata küte yapıştıran yere yıkan formdan bahsettiğinizi unutuyorsunuz.

Bu zoro fanlarını anlamak çok zor (benim için öyle en azından).Fanı olduğunuz karakter zoro luffyi görünce nasıl seviniyor , gerektiğinde luffy için canını ortaya koyuyor , luffynin ilk tayfa üyesi ve en yakın arkadaşı , mihawktan tek yediğinde luffye söz veriyor vs. vs. Bu iki karakter aynı ace-luffy nasıl kan bağı olmadan kardeşse aynı şekilde kardeş , bütün tayfa içinde öyle ama luffy-zoro ayrı bir bağları var.Taa serinin en başında o dandik kayıkla ve bi kasa elmayla yola çıkan insanlar bunlar.Zoronun fanı olan luffynin de fanı olur demiyorum ama luffyden nefret etmez veya eziklemeye çalışmaz , luffyi eziklemek demek zoroyu eziklemek demek.Balık adam adasında luffy kral hakiyi patlatınca benim kaptanımdan daha azını beklemezdim diyo , övünüyo adam daha ne olsun.
eyw luffy güçlü adam ama lafının arkasında durmuyor daha kaç tane arkadaşım dediği kardeşim dediği adamı ölüme hapise terk edecek

Luffy'nin sağ kol seviyesinde olup olmadığını düşündüğümde aklıma hep Katakuri'nin Luffy'yi dövmekten yorulduğu için devrildiği gerçeği geliyor.

Alay etmek için demiyorum. Ciddiyim. Bu durumda Luffy tam olarak hangi seviyede oluyor?

Oy verirken de hiçbiri dedim. Luffy, Katakuri'den daha inatçı biri evet. Ama bwn bunun kaynağının irade olduğunu düşünmüyorum. Her ikisinin de savaşırken motivasyonları çok farklıydı çünkü.
Eğer ikisi de aynı motivasyona sahip olsaydı bence bu kadar erken pes etmezdi Katakuri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık