Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Bu mantık olmaz.Çünkü bu mantıkla amiral seviyesinde sadece amiral olan karakterler var demek istiyorsunuz.Onlar da denizci olup 3 koltuk boş olduğu için amiral olabildiklerinden dolayı.Yoksa örneğin Fuji sivilken makama getirilmese yine kabul edilmeyecek etmez bu amiral denecek anlatabiliyor muyum ? Başka o seviyede yada üstünde karakter yok demek bu yonkolar dışında.Eh Luffy zaten evrenin dengesine uymuyor.Bir kere beşinci imparator olmuş onun da üstüne artık kaç sayı geçmiş power up üstüne power up almış.İmparator bir amirali yenebildiyse kendi de beşinci imparatorun üzerine fazla fazla koydu zaten şu anda.Ray’in dediği gibi hızlıca tırman olayını gerçekleştiriyor.Ha salaklığından yenilebilir raund kaybeder kişilikten falan ama arc sonlarında gördüğümüz ciddiyette olursa amiral indirmemesi için bir sebep kalmış gözükmüyor.Sakazuki’yi hariç tutuyorum.
Yahu "Luffy, Beşinci İmparator oldu" lafını bir geçelim. Çok şükür seriyi Morgans'ın gazetesinden okumuyoruz, gerçeklerin farkındayız. Luffy iki Tatlı Komutanı'nı da zorla ve bir sürü başka etmen sayesinde alabildi. Issho'yu ben sivilken görmedim, sen gördün mü? Adamın gücüne dair bir çıkarım yapacak durumumuz olmadı, fakat o rütbeyi bu adama vermişlerse, demek ki seviyesi diğerleri ile aynıdır. Doflamingo'nun artistlik yapmadığı adam yok seride, onun lafını baz alarak Issho'nun seviyesini aşağıya çekiyorsun. Asıl böyle mantık olmaz.

Aslında güçleri gayet yeterli. Şu an zirve güçlerin hepsini uyanış hariç kullanıyor. Ama Oda'nın hikayesi daha önemli. Akainu'nun özel bir yeri olmayacaksa alır ama olacağını düşündüğüm için o hariç diğerlerini alır.
Güçleri yeterli ama kondisyonu yok. Yani bir 2 3 saat üstünlük kursa ardından pili bitse amiral fişini çeker. O yüzden daha p.up lazım.

sen King'e de çöp çekiyordun. Dikkat ediyorum hep olası Zoro rakiplerine çöp çekiyorsun.
Yok ya Kingle dalga geçsem de hiç gücüne laf yapmadım. Marco 2v1 atarken King savunuyordum ben. Şuna benzer bir cümle kurmuştum; Marco 2v1 atıyor ama zor durumda olan da Marco ikisiyle aşık atacak güçlü olduğundan değil, meyvesinin özelliği sayesinde duruyor demiştim

4 amirali de seçtim, en fazla 3 seçebilirsiniz diyor. akainu'yu baştan elediyseniz şıklara koyulmayadabilirdi.
neyse aokiji artık amiral değil gerçi, onu seçmedim o nedenle.

O da hikaye bakma sen. 10 saat Katakuri dövüşü sürdü.
Katakuri'nin amiral kadar bitiriciliği olduğunu sanmıyorum amiraller daha tehlikeli ataklara sahip.
Yok ya Kingle dalga geçsem de hiç gücüne laf yapmadım. Marco 2v1 atarken King savunuyordum ben. Şuna benzer bir cümle kurmuştum; Marco 2v1 atıyor ama zor durumda olan da Marco ikisiyle aşık atacak güçlü olduğundan değil, meyvesinin özelliği sayesinde duruyor demiştim
En güçsüz sağ kol görüyordun ya, hatta amiral adayı olamaz King dedim de laf etmedin o çöpü ne katıyorsun gibisine dedin. Katakuri, Marco'yu desene diyordun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık