Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Jinbei, Lucci gibi karakterler lastiğe hasar verebiliyor. Deprem de teknik olarak çok farklı değil aslında ama o an Oda'nın işine ne gelirse o şekilde çizecektir tabi.

@Cavitq11
Çok oldu fikrim değişeli. :/ Hala genel olarak imparator>amiral diyorum ama eskiden olduğu gibi aralarında çok bariz bir seviye farkı olduğunu düşünmüyorum artık.
Üzülme seni bu yanlış yola saptıran amiral lobisi utansın. :D

@sensey

Depreme haki ekleniyordu. Animesinde WB tüm adayı ve çevresini sallarken Luffy yere düştüğünde ah vah çekmişti acıdığı için. :/ Mangada tam olarak aynı olmasa da benzer anlama gelen paneller çizilmiş. Teach de eşek değilse hakisiz saldırmaz artık. :S

@sensey

Depreme haki ekleniyordu sanki. Animesinde WB tüm adayı ve çevresini sallarken Luffy yere düştüğünde ah vah çekmişti acıdığı için. :/ Mangada tam olarak aynı olmasa da benzer anlama gelen paneller çizilmiş. Teach de eşek değilse hakisiz saldırmaz artık. :S
Eklenmese zaten Akainu'ya vurduğu işlemez sanırım.

Jinbei, Lucci gibi karakterler lastiğe hasar verebiliyor. Deprem de teknik olarak çok farklı değil aslında ama o an Oda'nın işine ne gelirse o şekilde çizecektir tabi.

@Cavitq11
Çok oldu fikrim değişeli. :/ Hala genel olarak imparator>amiral diyorum ama eskiden olduğu gibi aralarında çok bariz bir seviye farkı olduğunu düşünmüyorum artık.
İmparator>amiralden emin olabilirsin,seviye farkı çok olmadığını ben de düşünürüm.Ama amiral>imparator hayal.

Bu arada yanlışsam düzelt senin düşüncen imparator>>amiral gibi falandı galiba.

Bayağıdır yorumlarını görmüyorum,ondandır fikrinin değiştiğini görmedim.

Ama eski konularda bayağı,bayağı tartışırdın bu meseleleri xd.

İmparator>amiralden emin olabilirsin,seviye farkı çok olmadığını ben de düşünürüm.Ama amiral>imparator hayal.

Herkesin fikri İmparator >> Amiral idi.

İmparatorlar işlenip ele ayağa düşünce Amiralci arkadaşlar fırladı işte sonra onlar işlenecek bir de bakacağız ki Shic > Amiral olmuş hıhıhı xD

Aynen. İmparatorlar rölanti halde fazla kasmadan amiralleri hüpletir diyordum. Şimdi ise baya baya zorlarlar diyorum.

@Millennium Wizard
Yok la o lobi amiralden soğutur adamı :ehe: Akainu hıyarına tüm imparatorları meze yapıyor adamlar :d Kaido'nun sopasını yese bi kendine gelecek de işte...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık