Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Amiral Yenebilir mi?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Fuji daha dressrosada ikimiz için de kötü olur dövüşmemiz diyor.Oradan benim anladığım Luffy'e şansın var bana sıkıntı çıkarırsın demek istiyor.Yani anlaşılan kazanma şansı yüzde yüz değil.Maç ortada olmasa da dörtte bir şansı var gibi ki öyle bir övgü aldı.Düşünün oradan beri aldığı power uplar ile şimdi ne olur.Özellikle kral haki kombinasyonu ayrı bir olay lig atlatıyor.
MW ve müthiş çıkarımları :D
şu güzel cevap olur bak...

Şu an yenemezse ne zaman yenecek ? Kaido bile arkasında imaj görüyor Shanks,Oden,Roger gibi adamlara benzetip tereddüt ediyor.Bu adamlara yaklaşıyor olması bile kazanabileceğini göstermez mi ? Yüzde yüz değilse hiçbir dövüşün kesin sonucunu zaten bilemeyiz o başka bir olay.
Bugüne kadar bir amirali sadece bir Imparator ve başka bir amiral yenebildi. Luffy önce "tek başına" bu seviyede birini yensin, sonra konuşuruz.

Eskiden amiralciler fikirlerini açık açık söyleyemezlerdi. En güçlü amiral en güçsüz yonko'ya eşit falan derlerdi. Şimdi Fujitora gibi bir çöpü bile Kaido'dan üstün tutabiliyorlar.
Neyse gelecekte Oda'dan yiyecekleri tokat tekrar normale çevirecektir onları. :oleyo:

MW ve müthiş çıkarımları :D
şu güzel cevap olur bak...
En azından çıkarım yapıyorum.:artiz:Manga sayfasıyla gel.Bu adam ikimiz için de kötü olur dedi mi demedi mi ? Dedi.Neyi inkar ediyorsun.Dressrosadan bu yana kaç sayı geçti.Ana karakter hızlı güçlenir diyor tüm op sever ve Luffy fanları.O zaman bu grup ile kapışmanız gerekecek.

En azından çıkarım yapıyorum.:artiz:Manga sayfasıyla gel.Bu adam ikimiz için de kötü olur dedi mi demedi mi ? Dedi.Neyi inkar ediyorsun.Dressrosadan bu yana kaç sayı geçti.Ana karakter hızlı güçlenir diyor tüm op sever ve Luffy fanları.O zaman bu grup ile kapışmanız gerekecek.
Amiralciler goy goy yapmayın cevap verin Fuji neden öyle bir şey söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık