Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Loki (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 17 65.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    26
Dizinin son sezonlarında Thanos'tan ve Blip olayından bile söz ediliyordu. Bu kadar keskin bir ayrılma tahmin etmiyordum doğrusu. @Feanor
Son sezonlarını izlemedim bilmiyordum o mevzuları işlediklerini, ama yanlış hatırlamıyorsam Disney+ da Marvel dizileri çıkacağını açıkladıkları dönem diğer dizilerin evrene dahil olmadığını söylemişlerdi.

Agent of S.H.I.E.L.D. bana göre yapılmış en iyi Marvel dizisidir. Senaryoyu Quake'in üzerine yıkmadan öncesine kadar efsane işler yaptılar. Robbie Reyes'i, Ghost Rider olarak izlettikleri için bile gözümde yeri başkadır.
Bütün olarak bakıldığında en iyi Marvel dizisi demem ben ama ilk iki sezonu sevmiştim ben de baya. Ghost Rider'ı dizide işlemeleri benim de hoşuma gitmişti, sevdiğim bir karakterdir. Ama hikaye Inhumans üzerinden ilerleyip Quake üzerine yoğunlaşınca baydı beni. Geleceğe gittikleri o saçma sapan sezonda yeter deyip bıraktım. Inhumans dedikçe bir de bunlara özel çektikleri rezalet dizi aklıma geliyor, bahsettikçe soğuyorum.

Son sezonlarını izlemedim bilmiyordum o mevzuları işlediklerini, ama yanlış hatırlamıyorsam Disney+ da Marvel dizileri çıkacağını açıkladıkları dönem diğer dizilerin evrene dahil olmadığını söylemişlerdi.

Bütün olarak bakıldığında en iyi Marvel dizisi demem ben ama ilk iki sezonu sevmiştim ben de baya. Ghost Rider'ı dizide işlemeleri benim de hoşuma gitmişti, sevdiğim bir karakterdir. Ama hikaye Inhumans üzerinden ilerleyip Quake üzerine yoğunlaşınca baydı beni. Geleceğe gittikleri o saçma sapan sezonda yeter deyip bıraktım. Inhumans dedikçe bir de bunlara özel çektikleri rezalet dizi aklıma geliyor, bahsettikçe soğuyorum.
Olayların alayını Quake'e bağlayınca ben de sıkıldım. Evrendeki tüm muhabbet onun üstüne dönmeye başladı, çizgi romanlarda da öyle çok önemli bir karakter değildir.

2. Bölüm:

Lady Loki için seçtikleri oyuncunun tipini pek beğenmedim. Tom Hiddleston'da aynı William Dafoe'nunki gibi karakteristik bir yüz varken Lady Loki için ona göre çok saf ve temiz bir yüz seçmişler. Tabi bu gerçek yüzü değil gözükmek istediği suret de olabilir ama yine de olmamış. :/

Biraz yavaş ilerliyor ama benim için sıkıntı yok, Loki ve TVA benim ilgimi çekmeye yetiyor. Baş roller gayet iyi.

Canımı sıkan bir şey TVA' nın zaman yolculuğunun dışında çok geri bir teknoloji kullanması, bunu da Zaman Çizgisinin narinliğine yormaya çalışıyorlar gibi geldi bu bölüm ama, e o zaman da gittikleri yıla ve yere göre uyumlu hale gelebilecek ilizyon yaratan kıyafetler giyseler en azından. Ne gerek var zaten sıfırlanacak denecek de, sıfırlamadan önce de zaman kırılması mı neyse ona sebep olabilirler o kıyafetlerle. :/ Bir de şu ışıklı joblar yerine uzak mesafeli silahlar mi kullansalar, malum çok kovalamaca yapıyorlar. :T

Loki' nın telekinetik güçleri olduğunu bilmiyordum, önceki filmlerde var mıydı böyle bir şey?

kötü finalli Wandavision ve Falcon and the Winter Soldier rezaletinden sonra beklentiyi düşük tutarak izlemeniz gereken dizi.Düşük beklentiyle orta nitelikte bir dizi olarak akar diye düşünüyorum.2.Bölüm itibariyle fena gitmiyor.

2. Bölüm:

Lady Loki için seçtikleri oyuncunun tipini pek beğenmedim. Tom Hiddleston'da aynı William Dafoe'nunki gibi karakteristik bir yüz varken Lady Loki için ona göre çok saf ve temiz bir yüz seçmişler. Tabi bu gerçek yüzü değil gözükmek istediği suret de olabilir ama yine de olmamış. :/

Biraz yavaş ilerliyor ama benim için sıkıntı yok, Loki ve TVA benim ilgimi çekmeye yetiyor. Baş roller gayet iyi.

Canımı sıkan bir şey TVA' nın zaman yolculuğunun dışında çok geri bir teknoloji kullanması, bunu da Zaman Çizgisinin narinliğine yormaya çalışıyorlar gibi geldi bu bölüm ama, e o zaman da gittikleri yıla ve yere göre uyumlu hale gelebilecek ilizyon yaratan kıyafetler giyseler en azından. Ne gerek var zaten sıfırlanacak denecek de, sıfırlamadan önce de zaman kırılması mı neyse ona sebep olabilirler o kıyafetlerle. :/ Bir de şu ışıklı joblar yerine uzak mesafeli silahlar mi kullansalar, malum çok kovalamaca yapıyorlar. :T

Loki' nın telekinetik güçleri olduğunu bilmiyordum, önceki filmlerde var mıydı böyle bir şey?
Marvel evrenine pek hakim değilim, ama sanırım Lady Loki olarak tabir ettiğin karakter Enchantress. @Solid Snake daha iyi bilir.

2. Bölüm:

Bildiğin kadarıyla teknolojinin aşırı gelişmiş olmasına rağmen eski bir görünüme sahip olması zamandan ayrı bir konumda durmaları. Onlar için gelecek veya geçmiş yok sadece zaman var. Bence oldukça şık bir dokunuş olmuş.

Bence İkisi de değil Amora kopyasını efsunlamış genç gösterip göndermiştir. Bir kadın daha çıkacak. Bilerek cast a dikkatli bakmıyorum. Şaşırma payım kalsın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık