Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Loki (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 17 65.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    26
Loki (TV - 2021)

Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Süper Kahraman
Yayın Tarihi: 9 Haziran 2021
Bölüm Sayısı: 6
Yayın Platformu: Disney+
IMDb:

Marvel Sinematik Evreni'nin sevilen kötüsü Loki, yeni bir Disney+ projesiyle bir kez daha karşımıza çıkıyor. Yapımda, Loki'nin Avengers: Endgame'deki büyük kaçışıyla beraber zaman akışına yaptığı müdahalelerin başına ne getireceğini izleyeceğiz. Dizi, Disney+ için Michael Waldron tarafından yaratıldı ve tüm bölümlerin yönetmenliğini Kate Herron üstlendi. Dizide Marvel Sinematik Evreni'ndeki sevilen karakterine bir kez daha hayat veren Tom Hiddleston'ı başrolde izleyeceğiz ve ona Owen Wilson ile Gugu Mbatha-Raw gibi oyuncular eşlik edecek.

Fragman:

Dizinin ilk bölümü ayın dokuzunda, yani bu çarşamba, Disney+ üzerinden yayınlanacak. Şu an görünen takvimi, altı hafta boyunca haftada bir bölüm ilerleneceği şeklinde. Başlık altında dizinin yayın süresince bölümlerle ilgili düşüncelerimizi, ileriye dönük beklentilerimizi ve anlatılan hikayenin MCU'daki yerini konuşabiliriz.

Zaman lordumsu tipler mi karar veriyor evrenin kaderine? Neyin yaşanması gerekip gerekmediğini onlar seçiyor anladığımız kadarıyla ki bu çok tutarsızlaştırıyor tüm evreni.
Aynen onlar karar veriyorlar.Avengers a izin vermişler misal.Bilerek tüm zamana tecavüz ettiler normalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık