Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Loki (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 17 65.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    26
İlk iki bölüm hariç çok kötüydü. Son bölüm, yeni ana kötü karakterimizin girişi çok yavandı, umarım bu karakterin diğer versiyonları bir ortama girdiğinde ağırlığını ortaya koyabilen karakterler olur. Bu şekilde zıplayan hoplayan karakterlerden bıktım, Joker' den sonra sürekli bir psikopat, çocuksu karakter yapma furyası mı başladı anlamadım, güzelim Lex Luthor' u bile ne hale sokmuşlardı. Kang' ın yaptığı açıklama da hiç tatmin etmedi :I Uzuun uzun anlattı, uzun uzun bakıştılar falan ama hiç de öyle ciddi, kasvetli bir ortam atmosferini veremedi bana, sabırla izledim. :I Oyunculuklar falan da şaşırtıcı derecede kötü geldi, oraya hiç girmiyorum, senaristin ve yönetmenin hatası olabilir diye düşünüyorum ama. :T
Merak ediyorsanız ne olduğunu açıp okuyun, boşuna zaman israf etmeyin derim. :I

ilk 2 bölümü ilgi çekiciydi insanı kendisine bağlıyordu. sonraki 2 bölüm biraz leydi lokiye kaydı son 2 bölüm ise gayet güzeldi.
orjinal lokinin neler yapabileceğini görmek güzeldi.
düşmanın çıkışına laf geliyor ama kimse konuşmalara dikkat etmemiş gibi (loki marvel a yabancı bir şekilde aksiyona değil dialoglara kurulu bir diziydi ve başarılıydı)
ilk görünen kang en iyi niyetli kanglar arasında olduğunu söylemişti zaten ve o da kötü versiyonlarının yapabileceklerinden korkuyordu bu da gördüğümüz kang in düşman olmadığını görmediklerimizin düşman olduğunu açıklar. (adam iyi versiyonu kangin işte niye laf edildi bu kadar anlamadım 6-7 tane değişik loki gördükten sonra)

İlk iki bölüm hariç çok kötüydü. Son bölüm, yeni ana kötü karakterimizin girişi çok yavandı, umarım bu karakterin diğer versiyonları bir ortama girdiğinde ağırlığını ortaya koyabilen karakterler olur. Bu şekilde zıplayan hoplayan karakterlerden bıktım, Joker' den sonra sürekli bir psikopat, çocuksu karakter yapma furyası mı başladı anlamadım, güzelim Lex Luthor' u bile ne hale sokmuşlardı. Kang' ın yaptığı açıklama da hiç tatmin etmedi :I Uzuun uzun anlattı, uzun uzun bakıştılar falan ama hiç de öyle ciddi, kasvetli bir ortam atmosferini veremedi bana, sabırla izledim. :I Oyunculuklar falan da şaşırtıcı derecede kötü geldi, oraya hiç girmiyorum, senaristin ve yönetmenin hatası olabilir diye düşünüyorum ama. :T
Merak ediyorsanız ne olduğunu açıp okuyun, boşuna zaman israf etmeyin derim. :I
Adam bilale anlatır gibi anlattı daha napsın.Sonuçta izlediğin bir dizi filmler gibi büyük bütçelerle yapılmıyorlar.Nedir bu bizim toplumdaki gömme olsunda ne olursa olsun sevdası anlamış değilim.Bu arada sanırım hayatında ilk defa Marvel serisindeki bir yapımı izledin.Çoğunlukla kasvetli ortam hiç olmadı bu seride filmler dahil.Dc bile o kasvetli havasından kurtuldu Marvel gibi filmler çıkarmaya başladı.

Adam bilale anlatır gibi anlattı daha napsın.Sonuçta izlediğin bir dizi filmler gibi büyük bütçelerle yapılmıyorlar.Nedir bu bizim toplumdaki gömme olsunda ne olursa olsun sevdası anlamış değilim.Bu arada sanırım hayatında ilk defa Marvel serisindeki bir yapımı izledin.Çoğunlukla kasvetli ortam hiç olmadı bu seride filmler dahil.Dc bile o kasvetli havasından kurtuldu Marvel gibi filmler çıkarmaya başladı.
Nasıl anlattığını değil ne anlattığını beğenmedim. Bütçesi gayet iyidir bence genel olarak, dizinin görsel efektleri on numaraydı. Gömme sevdam yok. Hemen hemen hepsini izledim 1-2 film hariç. Kasvetli ortam yaratılmaya çalışıldığı bariz ama başarısız olmuşlar. Kasvetten kastım DC gibi karanlık bir atmosfer değil, ciddi bir ortamda ciddi şeyler konuşulurken oluşan o hava.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık