Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

wine 15 lp ne abi? 10 maçtır üst üste kazanıyorum 15 lp geliyor??? yok direkt oynatmayın beni olduğum ligi belirleyin orada müebbet verin
Üst üste 10-11 maç kazandığımda bana da olmuştu, 25 lp gelirken 13-14 lp gelmeye başladı. Oyunun elo boost atanlar için aldığı bir önlem muhtemelen.

irelia vs ww/ olaf / trundle unwinnable bence.
İrelking yaratığını ara sıra izliyorum alıyor ya genelde. İnsan gibi oynamıyor da neredeyse unwinnable bence de. Karşındakinden çok iyi olsan bile baya zor match uplar. Ama bence asıl imkansız match up belli şartlar yerine gelirse nasus. Laneingte ire dövüyor ordan snowballı alır ama jungu rahatlatırsa ve eşit giderlerse bir yerden sonra kesme şansın 0. Diğerlerini oynatabilirsin de nasusa çaresiz kalırsın. Çoğu dövüşçü şampiyonun kaderini ire de yaşıyor nasusa karşı

İrelking yaratığını ara sıra izliyorum alıyor ya genelde. İnsan gibi oynamıyor da neredeyse unwinnable bence de. Karşındakinden çok iyi olsan bile baya zor match uplar. Ama bence asıl imkansız match up belli şartlar yerine gelirse nasus. Laneingte ire dövüyor ordan snowballı alır ama jungu rahatlatırsa ve eşit giderlerse bir yerden sonra kesme şansın 0. Diğerlerini oynatabilirsin de nasusa çaresiz kalırsın. Çoğu dövüşçü şampiyonun kaderini ire de yaşıyor nasusa karşı
yine de topta abartılacak bir çar değil bence . irelia nın bu kadar sevilmeme sebebi kırılgan sampiyonların üzerine sürekli atlayabilmesi . sett try gibi sampiyonları aldığımda ise adamın benim üstüme atlamasını istiyorum ama atlayamıyor:D minyonlarla outplay etmezse mobilitesi çöp oluyor .

yine de topta abartılacak bir çar değil bence . irelia nın bu kadar sevilmeme sebebi kırılgan sampiyonların üzerine sürekli atlayabilmesi . sett try gibi sampiyonları aldığımda ise adamın benim üstüme atlamasını istiyorum ama atlayamıyor:D minyonlarla outplay etmezse mobilitesi çöp oluyor .
Try da baya zor match up. İre mobilliğine kullansa bile alması zor. Try için cc gerekli ire nin e si yetmiyor.

Ben aa vlad ve kayle topta fav herolarım olduğundan ireyi sevmiyorum. Hepsini ağır ct liyor. Vlad ve özellikle kayle late de irenin içinden geçiyor da laneing tam tersi işte. Aa da ise maalesef ire iyiyse her zaman daha güçsüz kalıyorsun. Anca tf de daha efektif olabiliyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık