Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Artur dün kışkırtma çekti bize adamda haklı sürekli biz trolledik intikamını aldı
Keko seviyesi bir jung oynayalım dedik alt tarafı :bilmem:
Toptan ejderiya incek diyodunuz. Dakika 25 arthur hala limit testing yapıyor asdjkfhskdaf
Tf lere oyun bitmesin diye çok katılmadan 80k mı ne vurdum olum travma yaşadı herifler sonraki maç vlad banladı çocuklar ne istiyon daha hdjjsksj

İki kamp yeyince "ff verelim" çağrısına hiç hazır değildim ben. Merhaba top lane bavs bebek :d
Camp yemeye değil senin oynayış tarzına tilt oldum. Adam zaten toptan çıkmadı. 12 dakkada 8 9 kere geldi. Oyun başı top ormanında yakalanıp 2 kill verdirttin lane inanılmaz kötü falan kaldı üzerine o kadar gankte yine kill falan çıkarıyordum ve gelsen direkt 2v2 leri alıp oyunu taşıycam. Ne ct jung ne bota falan üstünlük ne ejder hiçbir şey yok jdksjksjsk dakka 15 te falan geldiğinde bile kestik adamları. Oyunda bir ben güçlüyüm benleyken fight kaybetmeniz çok zor yine gidip bensiz dalıyordun hdkjsks

ben kendim kaybedince ff vermiyorum herkes gerideyse ff veriyorum evet oynamanın hiç gereği yok yarım saat herkes gerideyken

Bu istatistik olayları çok ilginç. @Bavs bu senin ki mesela. Pazartesi günü en fazla kazandığın oran iken Salı en az kazandığın. Gece 5 de ve sabah 8 de kazanma oranın %80 e yaklaşmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık