Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Laning sadece birbirinin menziline girip savaşmaktan mı ibaret? Geçsin, proxysini yapsın. Bak bakalım Gwen yakalayabiliyor mu?
Bana singedle bir laning yapsana berkay merak ettim nasıl kazanacaksın. Gwen bilmediğim bir şampiyon sen de baya oynuyormuşsun zaten.

Yapsın proxy sini takılsın ikimizde scale oluyoruz ben daha tehlikeli bir şampiyonum illa engellememe gerek yok. Jung geldiğinde keseriz bu proxy nin illa engellenmesi gerektiğinin sanılması da ayrı tuhaf. Kayle oynuyorum topta adam proxy yapıyor bana. Beleşten scale oluyorum o da singedle falan takılıyor.d

Pant akali gibi gwene erken oyunu oynatmayacak ağır ct leri varken singedle aman ölmeyelim proxy imizi yapalım kıvamında da takılabilir tabi

Ne güzel işte sen onu bile yapamazsın xd
Bir kere sup oynadığını bile göremedik egomorgan xd
Lolde totalde 3 kere sup oynadım kf ye özgü değil pek. Rolün egoyla pek bağlantısı yok kişiliğime ters sup rolü xd

matchup ı bilmiyorum ama singed ve gwen arasında teamfightlarfa singed ın gweni uselesslastırdıgı pek bir şey yok. bu wr farkı laningten geliyor olmalı.
e skilini attırmıyorsun dashi kapatıyorsun. Singed kesemez gweni de lafta kalıyor dediklerim. Cuma gel göstereyim en iyisi

Lolde totalde 3 kere sup oynadım kf ye özgü değil pek. Rolün egoyla pek bağlantısı yok kişiliğime ters sup rolü xd
bence roller yerine oyuncu tipi daha önemli. birçok support game changing şeyler yapabiliyorlar. hasarı iyi suplarda var. yani adam gidip mide malzahar alıp bütün laning i teleport ile farm yaparak geçirme derdinde,böyle oyun kazancak. bence böyle oynayacağıma, gider thresh seraphine falan oynarım daha çok etki koyarım.

bence roller yerine oyuncu tipi daha önemli. birçok support game changing şeyler yapabiliyorlar. hasarı iyi suplarda var. yani adam gidip mide malzahar alıp bütün laning i teleport ile farm yaparak geçirme derdinde,böyle oyun kazancak. bence böyle oynayacağıma, gider thresh seraphine falan oynarım daha çok etki koyarım.
Sup rolü güçlü zaten ama benlik değil. Hasarı yüksek sup heroları da oynasan hiçbir zaman oyundaki en güçlü kişi olamıyorsun ben o 10 kişi arasındaki en güçlü kişi olmayı seviyorum. O gücü aldıktan sonra 5v1 denemeyi seviyorum falan filan. Birde başkasına bel bağlamaktan nefret ederim. Taşırsam ben taşırım kaybedersem taşıyamadım mentalim bu. Soloq için en iyisi.

Şunu da ekleyim singed gwen konusunda eklemeyi unutmuştum. Singed in 1 e 1 de kesmesi için gwenin hata yapması lazım ama gank atıldı mı gwen in kaçma şansı sıfır gibi bir şey. Yine burda takımına güvenmen sana gelmesi falan lazım. Solo q bronz eloda laughtale. Dümdüz sen taşıyacaksın. Başkasına bel bağlarsan elmastan yukarıya çıkamazsın bu oyunda.

e skilini attırmıyorsun dashi kapatıyorsun. Singed kesemez gweni de lafta kalıyor dediklerim. Cuma gel göstereyim en iyisi
Ne alaka bir kere malp oyna desek sana size ben ne malp oynayacağım,sizi taşımam lazım diye ego kasarsın xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık