Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Yeni draktar lanet item ya asistte bile dokunulmazlık verdiğinden göt kurtarıyor resmen...
Bazı şampiyonlar özelinde bence de gerekliydi. Örnein rengar veye nocturne oynuyorsun. Çok kasmışsın tek başına takımı taşıyorsun.Ama belli bir dk dan sonra çöp oluyorsun. Tf lerde hiç işe yaramıyorsun. Karşı adc ye tf de daldın kestin ee sonra mal gibi ortada kalıyorsun. 1 e 1 değişim oluyor genelde ve bu worth olmuyor. Bide üstüne şampiyon ödülü veriyorsun. Şuan ki hali dengeli bence. Kısa bir süre hayatta kalmak için şansı var hiç değilse.

Örneğin geçen ki oyunumdan;

Sırf bu item için hızkesen almayı bıraktım. Böye durumlarda çok fark yaratıyor.
Rengar ve nocturne yüksek eloda çok az oynanırdı. Şimdi ise bu şampiyonlar sık sık görür olduk. Ayrıca rengar euw da en çok banlanan şampiyon durumunda.

Bazı şampiyonlar özelinde bence de gerekliydi. Örnein rengar veye nocturne oynuyorsun. Çok kasmışsın tek başına takımı taşıyorsun.Ama belli bir dk dan sonra çöp oluyorsun. Tf lerde hiç işe yaramıyorsun. Karşı adc ye tf de daldın kestin ee sonra mal gibi ortada kalıyorsun. 1 e 1 değişim oluyor genelde ve bu worth olmuyor. Bide üstüne şampiyon ödülü veriyorsun. Şuan ki hali dengeli bence. Kısa bir süre hayatta kalmak için şansı var hiç değilse.

Örneğin geçen ki oyunumdan;

Sırf bu item için hızkesen almayı bıraktım. Böye durumlarda çok fark yaratıyor.
Rengar ve nocturne yüksek eloda çok az oynanırdı. Şimdi ise bu şampiyonlar sık sık görür olduk. Ayrıca rengar euw da en çok banlanan şampiyon durumunda.
Asassin karakterler için evet gerekliydi ya. Göt kurtarıyor dan kastım yazdıkların zaten seni içeriden çıkartıyor, asistde bile gelmesi iyi ayrıca. Bu item bir şekil dengeli oldu cd veriyor pasifi,eclipse kötü oldu ama. Rework öncesi can çekmede veriyordu baya sağlam itemdi onu aldılar bence kötü oldu.

Draktar tam böyle Naafiriye ulti yeteneği olarak eklenecekmiş bakmışlar bu şampiyonun oynaması çok zor oldu biraz kolaylaştıralım diyip kaldırmışlar galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık