Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

bi insanın oyunu oynarkenki stresi ile elosu doğru orantılı. ne kadar kendi elonuzda oynuyorsanız o kadar fazla kanser olma oranınız yüksek. ne kadar kendinizden daha düşük insanlara karşı oynuyorsanız stres yapma ihtimaliniz o kadar az. @Arthur Morgan mesela forumdaki herkes master olsa beraber girsek bu kadar chill oynamaz.. cok toksiklesebilir
Tabi ki canım. Millet chall da saygının korunduğunu bile sanıyor hsjshsjsjskjs

ligten bağımsız ne kadar zorlanıyorsan o kadar toksikleşiyorsun.
Onu demek istedim bazı insanlar yüksek liglerde daha kaliteli bir ortam bekliyorda yok öyle bir şey. İnsan zorlanınca sinirini bir yerden çıkartıyor. Ama şunu diyebilirim. Silver gold en fazla küfrün olduğu ligler. En toxic elo da elmastır.

Onu demek istedim bazı insanlar yüksek liglerde daha kaliteli bir ortam bekliyorda yok öyle bir şey. İnsan zorlanınca sinirini bir yerden çıkartıyor. Ama şunu diyebilirim. Silver gold en fazla küfrün olduğu ligler. En toxic elo da elmastır.
ben bunu gecen ay demiştim. istediğin kadar lig kas hep kendine denk oyuncularla oynayacağın icin bi manası yok. toksiklikte aynı toksiklik. silver da altında falan küfür fazla olabilir ama bunlwr ping atmıyor cok . platta falan ping atma flame daha cok. beni küfürden daha cok darlıuor.

en güzeli cok iyi oynayıp smurf kasmak :d

ben bunu gecen ay demiştim. istediğin kadar lig kas hep kendine denk oyuncularla oynayacağın icin bi manası yok. toksiklikte aynı toksiklik. silver da altında falan küfür fazla olabilir ama bunlwr ping atmıyor cok . platta falan ping atma flame daha cok. beni küfürden daha cok darlıuor.

en güzeli cok iyi oynayıp smurf kasmak :d
O değil de sana elmas çerçeve yakışır plat2 ye çıkmıştın sanırım. Zorlarsan elmas olursun. Diana gibi herolarla özellikle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık