Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

İnsanların annesine sövmeyi bırak. Bunun bir bahanesi yok nasıl bir durum içinde olduğunun önemi yok. Haklısın haksızsın tetiklendin kıl oldun vs mesele değil. Hepimiz birer annenin evladıyız. Mideyi daraltın biraz o kadar geniş gezmeye gerek yok. Şunu yapmayacak kadar düzgün insan olmak zor değil. Geçen sövdüğün eleman sırf haksız diye anasına sövmeyi kendi iç dünyanda rayına oturtmuşsun bile mesela. Bu insan olma
Böyle şak diye anlatınca zihninde Recep İvedik gibi bir ayı canlandı muhtemelen, ama cidden öyle biri değilim. Sadece bu aptal oyunu oynarken insanlıktan çıkıyorum. Şu son olaydan sonra kendimle yüzleştim ve çok utandım, bu sondu. Artık herkesi muteleyip öyle oynarım.

Böyle şak diye anlatınca zihninde Recep İvedik gibi bir ayı canlandı muhtemelen, ama cidden öyle biri değilim. Sadece bu aptal oyunu oynarken insanlıktan çıkıyorum. Şu son olaydan sonra kendimle yüzleştim ve çok utandım, bu sondu. Artık herkesi muteleyip öyle oynarım.
Kardeşim ana bacı yapma yeter. Gerisi pek muhim değil ayı da olabilirsin.

bi insanın oyunu oynarkenki stresi ile elosu doğru orantılı. ne kadar kendi elonuzda oynuyorsanız o kadar fazla kanser olma oranınız yüksek. ne kadar kendinizden daha düşük insanlara karşı oynuyorsanız stres yapma ihtimaliniz o kadar az. @Arthur Morgan mesela forumdaki herkes master olsa beraber girsek bu kadar chill oynamaz.. cok toksiklesebilir

İnsanların annesine sövmeyi bırak. Bunun bir bahanesi yok nasıl bir durum içinde olduğunun önemi yok. Haklısın haksızsın tetiklendin kıl oldun vs mesele değil. Hepimiz birer annenin evladıyız. Mideyi daraltın biraz o kadar geniş gezmeye gerek yok. Şunu yapmayacak kadar düzgün insan olmak zor değil. Geçen sövdüğün eleman sırf haksız diye anasına sövmeyi kendi iç dünyanda rayına oturtmuşsun bile mesela. Bu insan olma

İşte bunu hiç anlayamadım ben güzel kardeşim. Tr serverı bok yuvasından beterken neden ısrarla oyuna ayırdığınız vakti burada heba ediyorsunuz? Bir server düşün tek çaren her maç herkesi susturarak oynamak.
LoL gibi oyunları boş beyinle oynamak istediğim zaman oynuyorum ne kadar leş bir şey olduğunun farkındayım. Alışkanlık oldu ilk başlarda insanlar ile tartışıyordum ama sakın kalıp güzel güzel cevap verince daha iyi oluyor. kimsenin salyalı öfkesine kapılmıyorum. Birde öyle aşırı rekabetçi takılmıyorum silver olmaya çalışıyorum ama olmasam bile sıkıntı yok çünkü oyun dediğin gibi b*k yuvası

@Joey Wheeler yanlış anlama ama seni insan yerine saymamalarının nedeni oyundaki adın olabilir. Mesela ben ana tüketen 31 adlı adamı görünce ciddiye almıyorum

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık