Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

kendin icin soruyorsan kanka sen oyunu öğrenmeye çalış. oynadığın sampiyon önemli değil. hangi sampiyondsn keyif alıyorsan onu oyna cok basit
Vallahi ben her zaman oynadığım oyunlarda sup ya da tank olmaya bayılırım o yüzden siondan acayip zevk alıyorum fazla yetenek de istemiyor bir tek karşıma Vayne ve teemo gelirse ne pickleyecegimi bilmiyorum

Vallahi ben her zaman oynadığım oyunlarda sup ya da tank olmaya bayılırım o yüzden siondan acayip zevk alıyorum fazla yetenek de istemiyor bir tek karşıma Vayne ve teemo gelirse ne pickleyecegimi bilmiyorum
sion güzel çar modası asla geçmez. yalnız gwene dikkat et oynadığın iki sampiyonu da hard counterlıyor.

Oynadığım eloda bilinen tek herolar Yasuo,zed,samira,sett,morde,lux,Katarina ve master o yüzden genelde Vayne ya da teemo banliyorum
teemo banlamaya değmez. vayne banla bence.
tank samplardan poppy de iyidir. morde banlayıp poppy de oynayabilirsin topta . benim oynamayı en sevdiğim tank poppy. , jax, tryndamere, camille, riven ve yasuo nun hard counterı. oynayısa göre fiora ve ireliya karşı da güclü. zaten bunlara koridoru kaybetsen bile takım savaşında bi w açıyorsun işlevlerini sıfırlıyorsun çarların, koridoru kaybetmekte önemli değil.
tank samplara karşı da güclü. baya güzel şampiyon.

Sionu pek bilmiyorum ama chogath için tavsiyem şu karşına vayne teemo geldiğinde bütün farmları almaya çalışma arkadan q falan at xplerini al yeter. 6 lvlde ikisini de çok rahat kesersin zaten, ormancıdan da yardım isteyebilirsin 1-2 kere öldürünce oyundan düşer zaten teemo da vayne de. Shende deneyebilirsin top lanede teemo'ya karşı iyidir.

Sionu pek bilmiyorum ama chogath için tavsiyem şu karşına vayne teemo geldiğinde bütün farmları almaya çalışma arkadan q falan at xplerini al yeter. 6 lvlde ikisini de çok rahat kesersin zaten, ormancıdan da yardım isteyebilirsin 1-2 kere öldürünce oyundan düşer zaten teemo da vayne de. Shende deneyebilirsin top lanede teemo'ya karşı iyidir.
Bu hafta tr ligde cho mid yaptılar ve taşıdı adam. Ama ormana maokai almışlardı. Mao tutuyor cho kombosunu yapıyordu. İyi çalıştırdılar taktiği ve kazandılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık