Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Law Kimlerin Yerini Değiştiremez?

Hangilerini ışınlayamaz ?

• Kullanılan toplam oy
    105
@artyomdh

Teach'in haki türlerinde ne kadar yetkinliği vardır net konuşamam ama kendi adıma emin olduğum bir şey varsa o da kesinlikle bu herifte de h.haki olduğudur.

Bu arada ışınlayamıyor olması gücünü göstermiyor. Güçle alakalı bir şey değil.
Işınlayamadığı Big Mom'ın yenilmesinde rol oynuyor adam. Hem de ağız burun kanata kanata. :a:

Hakiyi adam akıllı bir mantığa oturtsa ya da okuyucuya detaylı bir şekilde açıklasa bunun da cevabı da kolay olur. Mesela Law uyanış açarsa çok enerji harcayacağını söyledi. Ama Luffy'de g4 açınca haki harcıyor. Farklı bir şeymiş gibi gösteriyor bize. Hakin ne kadar kuvvetliyse meyve kullanım süren çok fazla olur, meyvenin harcadığı enerji çok azalır ya da meyveyle yapacağın saldırıların boyutu, gücü artar. Böyle bir şey olursa, haki ve meyve kullanımı birbiriyle bağlantılı olursa o zaman şu an ki seviyesiyle çok zor o anketteki adamları hareket ettirmesi.

Haki ve meyve temel güç unsuru serinin. İkisinin çok farklıymış gibi gösterilmesi bu Law olayını çıkmaza sokar. Seride bir karakter hakisi kuvvetli olmayıp meyvesinde çok güçlenebilir mi, Yonkou seviyesine gelebilir mi? Şu an gördüğümüz Teach öyle gibi gözüküyor çünkü. Örnek olarak Teach'i ele alalım. Çatıda Mom yerine Teach var. 2 meyve üzerinde master yapmış. Uyanış açmış olarak görelim. Haki tabanlı da saldırı yapmıyor ki gerek duymuyor karanlık meyvesiyle. Ace'e ve Luffy'e karşı gördük bunu. Kan aldı bir yumruğuyla. Hakiye ihtiyaç duymadığı için hakisini de güçlendirmemiş. Aynı Law bu adam o kadar güçlüyken hakisi kuvvetli değil diye zıp zıp yerini değiştirebilecek mi yani ? Oda'nın dediğine göre değiştirebilmesi lazım ama düşününce de saçma gözüküyor.
Seride belirtileceğini sanmıyorum. Ne şekilde söylenebilir ki. Direkt Oda'ya sorulup cevap alınabilinecek bir şey bu. Belki buna takılmıyordur bile. Malum Oda'nın sıvadığı şeyler çokça olduğu için onların arasında yer alır, cevapsız kalır, kafasına göre yapar. sjhsjh xdxD

Seride belirtileceğini sanmıyorum. Ne şekilde söylenebilir ki. Direkt Oda'ya sorulup cevap alınabilinecek bir şey bu. Belki buna takılmıyordur bile. Malum Oda'nın sıvadığı şeyler çokça olduğu için onların arasında yer alır, cevapsız kalır, kafasına göre yapar. sjhsjh xdxD
Aralarında çok fazla güç farkı olduğu için teleport edemedi. Odanın belirtmek istediği buydu. Hakinin temeli zaten rezalet kurulduğu için, hakiyi karıştırınca iyice b.k etti durumu. :ehe:

Aralarında çok fazla güç farkı olduğu için teleport edemedi. Odanın belirtmek istediği buydu. Hakinin temeli zaten rezalet kurulduğu için, hakiyi karıştırınca iyice b.k etti durumu. :ehe:
O zaman Rosa'da ki Law'ı ele aldığımızda Doffy ondan çok güçlüydü demesinler bana. Seviyesi her neyse o vakitte Law bir tık altıymış. Böyle düşünmem bununla orantılı olur mu onu da bilemedim şimdi. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık