Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Law Kimlerin Yerini Değiştiremez?

Hangilerini ışınlayamaz ?

• Kullanılan toplam oy
    105
Bu anketin sonucu ne oldu şimdi? Kimseyi teleport edemez gibi bir şey mi oldu?
Kimleri teleport eder? diye sorulsa, daha mantıklı olurdu.

Law Wano arcında Kaido ve Koca Ana'yı neden ışınlamıyorsun dediklerinde " Yapabilseydim çoktan yapmıştım.Hakileri çok fazla hareket ettiremiyorum. " gibisinden bir cümle kurmuştu.Onu baz alarak bu ikisini kapsam dışında bırakıp seçenekleri ekliyorum.Birden fazla seçeneğe oy verebilirsiniz.Sayfayı da buldum atalım.

Hakisi çok fazla bu adamların bu ikili gibi teleport edip yer değiştiremez diye düşündüğünüz seçenekleri oylayın bakalım ankette.Ankete giremeyen isimleri de yorumlarda belirtirsiniz.
Güçlü ve fazla aynı şeyler demek değildir. Hakileri güçlü diyor. Hakinin bir miktarı mı var ki fazla olsun.

Luffy ve Zoro'yu çatıda teleport ediyordu zaten. Yonko gücündekileri ve bir ihtimal Amiralleri de ışınlayamaz. Yani Zoro ve Luffy hariç, hepsi. Ayrıca Luffy ve Zoro H. Haki açıp kullandıkları halde çatı dövüşünde ışınlanmışlardı.

Son düzenleme:
Güçlü ve fazla aynı şeyler demek değildir. Hakileri güçlü diyor. Hakinin bir miktarı mı var ki fazla olsun.

Luffy ve Zoro'yu çatıda teleport ediyordu zaten. Yonko gücündekileri ve bir ihtimal Amiralleri de ışınlayamaz. Yani Zoro ve Luffy hariç, hepsi. Ayrıca Luffy ve Zoro H. Haki açıp kullandıkları halde çatı dövüşünde ışınlanmışlardı.
Haki biten birşey.Yani azlık çokluk kavramına uygun.İkincisi seçeneklerde yazdığım gibi Güncel Luffy ve Zoro.Şu an power up aldı ikisi de.Özellikle Luffy’nin saldığı haki şu an Kaido ile kapışacak kadar güçlü.

Haki biten birşey.Yani azlık çokluk kavramına uygun.İkincisi seçeneklerde yazdığım gibi Güncel Luffy ve Zoro.Şu an power up aldı ikisi de.Özellikle Luffy’nin saldığı haki şu an Kaido ile kapışacak kadar güçlü.
Zoro saldırıya eklediği halde ışınlamıştı zaten. Luffy'i de bütün hakileri bilip kullanıyorken yine ışınladı. Arc sonu Rosa'da yaptığı gibi Luffy'i yine yanına çekebilir.

Baktığın zaman luffy ve zoro harici normal şartlarda ışınlayamaz ama anket seçme olayı çok saçma olmamış mı kimleri ışınlar denilseydi daha kolay olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık