Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Lastik Meyvesi'nin Sırrı

bende gördüğüm bir teoriyi yazayım
meyvenin saklanma sebebi kehanet ya da ekstra bir özellik değil de dönemin en güçlüsü olan WB nin meyvesini counterladığı içindir bence. uygun bir kullanıcı bulana kadar saklıyorlardır ve kesin bir garantisi olmadığı sadece teoride olduğundan çok da önemsememişlerdir. sonrası malum çaldırdılar.(şok dalgası yada titreşimler lastiği ne kadar etkileyebilir ki)
feci etkiler sonuçta içten hasar veriyor biraz ve bu vuruşlara luffy çaresiz lucci vs sinde içten verdiği hasar luffyi feci kan kusturmuştu. 1 ay yatalak kalmıştır rahat

Bu kadar önemli bir meyvenin ne cp9la olan savaşta ne de marineford savaşında hiç değinilmemesi, kimsenin aaa bak lastik meyvesini yemiş eleman dememesi, hadi onu da geçtim luffynin garpın torunu olması ve garpın durumu yıllardır bilmesi ama normal bir durum gibi davranması. bunların üzerine çok efsanevi bir şey yüklerlerse meyveye bence komik olur. Ufak bir hatırası veya eski güçlü bir korsanın ölümü sonrası ele geçirilmiş olabilir maksimum diye düşünüyorum.

feci etkiler sonuçta içten hasar veriyor biraz ve bu vuruşlara luffy çaresiz lucci vs sinde içten verdiği hasar luffyi feci kan kusturmuştu. 1 ay yatalak kalmıştır rahat
aga benim teorim değil :D neyse şansını denemiş adam ben yine de BB ile savaşacaksa meyvesinden özel birşey çıkacağını düşünüyorum ona 2. meyveyi yedirmez oda yedirse bile 2. meyvesine 2 yıldır sahip ve kullanılışını önceden görüp çabuk ustalaşan birini aniden yenmesi saçma olur

Muhtemelen lastik meyvesi tarihte yetiştirilmiş veya oluşmuş ilk şeytan meyvesi. Şeytan meyvesinin ruhu da tüm şeytan meyvelerinin kralı olduğu için kralın hakisine ekstra ekstra özellikler ekliyor.

Bunu yazın kenara Jolly Roger demişti dersiniz.
bak işte gerçekten tutmayacağı belli teori tabi senin düşüncen ama çok klişe be her animede bu tarz bişey illa oluyor bence Oda bunu yapmaz.(örnek: beyblade 'pegasus':fool:)
karanlık meyvesi çıkarsa olabilir belki ama sonuçta 1 den fazla meyve gücünü sağlayan bilinen tek meyve

Arkadaslar Luffy 2. Bir meyve yemez
Çünkü tadını beğenmedi düz bir adam bu .
Meyve değerlidir zamanı gelince uyanışı ile biruerleri antik silah saldırısından kurtarabilir.

One piece de Kehanet olabilir Teorime göre kehanet; Hasır şapkalı bir lastik adam Joyboy olucak ve hükümeti devirecek ardından tüm ırkları bir arada toplayacak.İm sama da bundan haberdar o yüzden gomu gomu no miyi bulup saklıyor Ve Who is Who'yu başına koruma olarak dikiyor Ama Shanks gelip onu çalıyor. Roger ın Shanks ın kulağını söylediği de bu kehanet ti ve Shanks a bu çocuğu bulmasını,ona gomu gomu no mi yi vermesini söylemişti Meyveyide Who is Who dan bu nedenle çalmıştı.Luffy bu meyveyi rastgele yedi ve Shanks ta Luffy'nin uygun olabileceğini düşünüp bunu pek sorun etmedi.

bu arada Teach ta kehaneti biliyor olabilir ve Shanks ile aynı anda meyveyi çalmaya gidip,orada onunla savaşıp,gözüne yarayı verip,kaybetmiş te olabilir.

Böyle bir durum olsa ve Im bilse serinin en başında Crocoyu yendiği için Luffy ünlendiğinde Luffye suikastçı filan gönderirlerdi ya da Teach bilse MFde Luffynin peşine takılırdı. Şuana kadar bizim tayfa hiç denizci saldırısına uğramadı hep kendileri olay merkezindeydi. Sadece Shanksın bildiği bir senaryo daha olası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık