Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Lastik Meyvesi'nin Sırrı

Lastik meyvesinin pek ahım şahım bir olayı olduğunu düşünmüyorum aslında. Meyveyi başka biri yeseydi Luffy'nin stratejileri gibi büyük bir şey göremezdik bence, hatta bu biraz da iradesiyle alakalı. Yani ana karakterin meyvesi çok sade kaldı diye ekleyip sıkıştırıyor da olabilirler fakat böyle yapınca biraz zorlama gibi geliyor.

Son düzenleme:
bu meyveyi şuana kadar en iyi analiz eden net rob luccidir. Onun ağzından konuşursa oda iyi olur iyice ayyuka çıkar.

Hiç merak etmiyorum şu muhabbeti. Madem özel bir meyveydi şimdiye kadar niye kimse tepki vermedi?
MF'de bir tane adam Luffy'nin meyvesine tepki vermedi. Hadi denizcileri geçtim, BB gibi meyvelerle kafayı bozmuş adam bile umursamadı. Luffy'i kaç defa öldürüp alabilirlerdi meyveyi. Tamam Luffy başrol diye her şeyi sineye çekiyoruz ama bu gereksiz bir olay.

2 meyve yemeyi sağlayan bir özelliği olsa, BB işi gücü bırakır, Luffy'nin peşinde gezerdi.

Hiç merak etmiyorum şu muhabbeti. Madem özel bir meyveydi şimdiye kadar niye kimse tepki vermedi?
MF'de bir tane adam Luffy'nin meyvesine tepki vermedi. Hadi denizcileri geçtim, BB gibi meyvelerle kafayı bozmuş adam bile umursamadı. Luffy'i kaç defa öldürüp alabilirlerdi meyveyi. Tamam Luffy başrol diye her şeyi sineye çekiyoruz ama bu gereksiz bir olay.

2 meyve yemeyi sağlayan bir özelliği olsa, BB işi gücü bırakır, Luffy'nin peşinde gezerdi.
Umarım sırf başrolun meyvesi diye özel bir olay yapmaya çalışmazlar meyveye.

Bu Teoride yattı. Kaido Kinge soruyor hala benim Joy Boy olduğumu düşünüyor musun diye. Kingde sadece bir efsane diye cevap veriyor.
Joy Boy hakkında bir efsane olduğu kesin ama onun lastik meyvesiyle alakası olması Kingin Kaidonun joy boy olduğunu düşündürtmezdi.

BB zaten 2 meyve yiyebiliyor napsın Luffy'i?

one piece, tüm meyveleri yiyen elemana verilen isim de olabilir. tamamen şuan uyduruyorum. mesela meyvelerin yarısını karasakal toplasa, diğer yarısını luffy toplasa, son adada kapışsalar kazanan tüm meyveleri alsa güzel olabilirdi.

aklıma gelen diğer bir senaryoda, meyvelere "devil fruit" demelerinin arkasında bir neden olabilir. mesela tüm güçlere sahip bir iblis son adada yatıyor olabilir. belli şartlar gerçekleşirse iblis dirilecek olabilir. örneğin tüm meyveler iblisin gücünün bir parçasıdır, iblis eski zamalarda yenilmiş, güçleri küçük parçalar halinde meyveler yoluyla dağılmış olabilir. tüm parçalar yani tüm meyveler iblise geri döndüğünde iblis dirilecek olabilir yada bir olay sonrası iblis dirilir ve tüm güçlerini kendine çağırır, meyvesi olanlar güçlerini kaybeder. sonra herkes iblisi indirmek için bir araya gelip dünyayı kurtarmaya çalışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık