Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

L mi Kira mı?

• Konbuyu başlatan buslu
  • Başlangıç tarihi
L çünkü, Near gibi bir adam ne kadar çalışırsa çalışsın L gibi biri olamayacağını belirtti. L, kendini riske attığını bile bile Kira olduğundan neredeyse emin olduğu bir adama kendini tanıttı. (Ters psikoloji yapıyor ama olsun o da sakat iş :D)

Bide ben hortlatayım konuyu. Bütün anime boyunca Kiraya hayran kaldım açıkcası tabi L nin hakkı yenmez ama Kira reyiz her türlü daha zekiydi.

TAbii ki L. Adam karşısında ki şeyin ne olduğunu hiç bilmeden. Nasıl bir güce sahip olduğunu bilmeden direk buluyor. Sen asıl vereceksin o Death Note'u bana neler olacak göreceksiniz :D

İyi de L bu işlerin adamı Kira ise L'in dediği gibi ''çocuk'' ve kompleksli. Kira haklı çıktığı davada yaptığı hatalarla ve kibiriyle antipatikleşti ama sonucunu aldı. Kira korkusundan suç muç kalmadı ortada ütopik düşüncesi gerçek oldu-tabii kendisi göremedi-. Code geass Lelouch ile aralarında pek fark yok-belki bir farkları var oda sevdiklerine verdikleri değer gerçi kira tanrı kompleksi olan biri :D-.

Kira vs L çok zevkliydi ama Kira iyi bi planla L'den kurtuldu ve anime bitti, gerisini izlemeye gerek yok. Ama bence L daha zeki

keanexl

kira'nın tek avantahı bir adım önde olmasıydı oyunun kurallarını biliyordu L bunları bilmemesine rağmen ona diş söktürdü Eşit şartlarda L'in eline su dökemezdi.

kira'nın tek avantahı bir adım önde olmasıydı oyunun kurallarını biliyordu L bunları bilmemesine rağmen ona diş söktürdü Eşit şartlarda L'in eline su dökemezdi.
Eşit şartları sağlamak adına L'den bütün imkânlarını,parasını,watari'yi,teçhizatını falan da alıyomusun yoksa sadece L'e defterden bahsedip artık eşitsiniz mi diyosun? Kira'nin avantajı şinigami'siydi, L'in avantajı bütün dünyadaki polis teşkilatlarına hükmediyo olması. Kira misa dışında yalnızdı, L her daim onlarca adama sahipti. Bu liste uzar gider.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık