Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

L mi Kira mı?

• Konbuyu başlatan buslu
  • Başlangıç tarihi
Bence L kadar bile değiller. L zaten her şeyi çözmüştü, onlara bitirmek kaldı.

Bunun üzerine çok fazla analiz yapılır ancak özet olarak L daha iyi diyorum.

bir yanda öğrenci olan kira dersanede hep birincilik getiren,aksatmayan sınırlı vakti olan ve ayriyettende bazı konularda kendi düşmanına yardım eden birisi(yani L senin düşüncen ne konusuna şüpe uyandırmayacak cevaplar vermesi gibi ) kira nın yakalanma sebepleri hep başkasının suçuydu
diğer yanda kendi beyninin sınırlarını bilen bilgileri çok iyi kullanan ve imkanı bol olan birisi bana göre planı çözmek planı yapmaktan daha zor bişey
bence eşitler eşit oldukları için 25 26 ya kadar uzadı ve shinigami sayesinde kira son noktayı koydu

L dedim fakat Kira'da az sayılmaz.Polislerin arasında bu işleri yürüttü.Buslu'nun dediği gibi işinden çıkamaz dediğim olaylar vardı ama çıktı adam fakat L kadar zeki değil tabiki.Ayrıca L'yi öldürmeyi o planladı ve L'yi ters köşeye yatırıp da yaptı bu işi.

Eger L death note'a sahip olsaydi Kira da L'in yerinde olsaydi L hepsini paketlerdi.Ama L insan canina kiyamayacak kadar ince ruhlu..
Hazir aklima gelmisken..
[video=youtube;U7OyAGdQPOI]http://www.youtube.com/watch?v=U7OyAGdQPOI[/video]

Katsura

Kira daha zekidir bir lise öğrencisi olduğu ve kısıtlı imkanları sahip olduğu halde L'i yendi zaten L+Mello+Near=Kira demek yanlış olmaz üçü ancak yenebildi kirayı

L ve Kira denktir bence. Ya da Kira biraz daha üstün. Near ve Mello ise ikisi birlikte ancak L ya da Kira ederler. Animenin sonuda klasik iyiler kazansın mutlu son mantığıyla yapılmış bişeydi Kira'nın o iki velede yenilmesi şaçmalıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık