Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Piyasa büyük bir çöküş yaşadı diye dipten coinleri aldım. Dün dibin de dibini gördü diye yine aldım. Ve bugün mü? Haha 3 saatte yine dibin dibinin de dibini görmüş. Btt, Dent, Chz, Hot hepsi daha da düşmüş. Onlar düştükçe fırsat olarak görüp dipten topluyorum daha da dibe batiyorlar. Bu lanet olasi döngüden kurtulamıyorum :mad:

Piyasa büyük bir çöküş yaşadı diye dipten coinleri aldım. Dün dibin de dibini gördü diye yine aldım. Ve bugün mü? Haha 3 saatte yine dibin dibinin de dibini görmüş. Btt, Dent, Chz, Hot hepsi daha da düşmüş. Onlar düştükçe fırsat olarak görüp dipten topluyorum daha da dibe batiyorlar. Bu lanet olasi döngüden kurtulamıyorum :mad:
Almadan önce BTC grafiğini takip edip belli bir eşiğin üstüne tutunduğunda alım yapabilirsin. Misal 57k, 55k, 60k gibi. Alacağın coini de coinmarkercap'ten ve coinmarketcal'dan incele, grafiğine bak ona göre al. Dip yakalamaya da çalışmak pek iyi sonuç vermeyebilir çünkü düşen bıçağı tutmaya çalışırsan elini keser.

Bu tam olarak ne oluyor?
Özal'ın 1982 bankerler krizinin 2021 versiyonu diye biliriz. Küçük bir işletme açarken 10 onlarca belge isteyen devlet hükümete yakın diye hiç bir yasal belge istemediği günümüz bankerleri. Tosuncuk 1,5 milyar dolar buda 2 milyar dolar çarptı bu kadar parayı daha 30 yaşında bile olmayan iki velete tek başına yedirmezler. Ve bu sadece buz dağının görünen kısmı ara da resmi gazete oku bu ülkenin nasıl yağmalandığını görürsün. Özellikle torba yasalar çok kullanışlıdır. Rahmetli Özal da severdi torba yasaları diğer tarafta mutluluktan havalara uçurdur hayalleri gerçekleşti diye

Ethereumdaki karım diğerlerindeki zararımı kompanse etmiş şu an anaparama kadar düştüm. Gidip az daha basacağım (ne kumarbaz oldum be).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık