Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Zaten yeni çıkan coinlerin genelde biz eth rakibiyiz diyerek çıkma sebebi bu değil mi ? Eth 2.0a geçemedi bir türlü.
:D Satın alsınlar diye öyle bol keseden sallıyordu her çıkan ama şu aralar ethereum ağı gerçekten başarısız oldu.Belki yoğunluğu kaldıramadı belki de böyle olsun istediler.Binance borsası eth ağını kopyalayıp kendi zincirine geçti çünkü şu an işlem sayısı orayı katladı.

Binance cüzdana atabildiğin hemen herşeyi merkeziyetsiz borsalardan alabilirsin zaten hemen hemen.Oradan alacağına cüzdana bnb yolla.Senin şikayet ettiğin tutar borsanın gönderim ücreti o ne göndereceğine göre değişir.
Cüzdandaki bnb ile alıyorum zaten de. Mesela Borsasında işlem ücreti binde 10 vs. diyor çok yüksek değil yani. Ancak binance cüzdandan alımı onaylarken yüksek ağ ücreti çıkarıyor ekstradan.

Atıyorum 0,0001 bnb ile alım yapıyorum. İşlem ücreti 0,000001 bnb diyor pancakeswapda. Ama işlemi onaylarken binance cüzdanda ekstradan ağ ücreti olara 0,001-0,0007 gibi büyük bir rakam ekliyor fiyata.

Cüzdandaki bnb ile alıyorum zaten de. Mesela Borsasında işlem ücreti binde 10 vs. diyor çok yüksek değil yani. Ancak binance cüzdandan alımı onaylarken yüksek ağ ücreti çıkarıyor ekstradan.

Atıyorum 0,0001 bnb ile alım yapıyorum. İşlem ücreti 0,000001 bnb diyor pancakeswapda. Ama işlemi onaylarken binance cüzdanda ekstradan ağ ücreti olara 0,001-0,0007 gibi büyük bir rakam ekliyor fiyata.
Her tokenin ayrı gas limit değeri var onla çarpılıyor sonucunda fee ücretini görüyorsun.Ayrıca 0.001 bnb birşey değil 50 sent o kadar tuttuysa iyi yani.Zararına satmıyorsan en ufak trade ile bu ücretleri rahat karşılayacağın için sorun yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık