Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Bazen bu başlığa girdiğimde kendimi çok cahil hissediyorum, Kibar Feyzo gibi oluyorum.
Af buyur agam bunlar nedir ki?
ERC Etherium Ağı

BSC Binance Ağı

TRC Tron ağı

Örneğin Paribudan binanceye para gödnerirken ERC ağını seçersen 50 dolar işlem ücreti ödemek zorundasın. Ama Tron ağı ile gönderirsen 1 dolar. Ki daha önce hiç yoktu.
Cüzdana direk coin aldığında genelde erc ya da binance ağını kullanıyorsun. Binancenin 1 dolar işlem ücreti aldığı yerde ATIYORUM Erc 20 dolar alıyor vs.

ERC Etherium Ağı

BSC Binance Ağı

TRC Tron ağı

Örneğin Paribudan binanceye para gödnerirken ERC ağını seçersen 50 dolar işlem ücreti ödemek zorundasın. Ama Tron ağı ile gönderirsen 1 dolar. Ki daha önce hiç yoktu.
Cüzdana direk coin aldığında genelde erc ya da binance ağını kullanıyorsun. Binancenin 1 dolar işlem ücreti aldığı yerde ATIYORUM Erc 20 dolar alıyor vs.
20 mi :D Bazen 200 oluyor :hhh:
Var 3 harfli. Korkusu ile meşhur.
Ne?

Fear, uncertainty, and doubt demek fud ben de geçenlerde öğrendim.

ERC Etherium Ağı

BSC Binance Ağı

TRC Tron ağı

%1 kesiyordu sanırım bende. Sanırım binance oluyor.

%1 kesiyordu sanırım bende. Sanırım binance oluyor.
Cüzdana atarken diyorsan aldığın swap platformunda binde 10 yüzde 1 falan yazar o önemli değil. Önemli olan cüzdanına atarken kesilen ağ ücreti. Atıyorum pancakeden cüzdana BSC ağında işlem gören bir coin atıyorsun. Pancake %0.10 komisyon alıyor ama cüzdana geçerken ağ masrafı ayrıca oluyor. O da genelde 0,5-1 dolar gibi bir şey oluyor herhalde. Sadece Etherium ağı ile işlem gören coinlerde ise bu çok daha fazla oluyor.

Cüzdana atarken diyorsan aldığın swap platformunda binde 10 yüzde 1 falan yazar o önemli değil. Önemli olan cüzdanına atarken kesilen ağ ücreti. Atıyorum pancakeden cüzdana BSC ağında işlem gören bir coin atıyorsun. Pancake %0.10 komisyon alıyor ama cüzdana geçerken ağ masrafı ayrıca oluyor. O da genelde 0,5-1 dolar gibi bir şey oluyor herhalde. Sadece Etherium ağı ile işlem gören coinlerde ise bu çok daha fazla oluyor.
Daha önce hiç cüzdandan hesabıma para çekmediğim için bilmiyorum. Henüz o noktaya gelemedik :D
Sabit bir ücret mi alıyorlar yoksa yüzdesel mi? Yani 500 lira çeksen de 1 dolar, 1000 lira çeksen de mi yoksa belirli kıstası/oranı var mı? Birde Binance'dan banka hesabına çekerken hangisi daha az alıyor/hangisini tavsiye edersin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık