Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ben size proje falan hikaye manipulasyon yapıyolar direk dediğimde yok mok dediniz durum ortada. Neymiş bitcoinden daha az enerji tüketen daha ucuz coin bulacakmış. Adam istediğine istediği şeyi yaptırıyor. O marsa füze gönderiyor ben de kızkaçıran falan alayım bari.

Ben size proje falan hikaye manipulasyon yapıyolar direk dediğimde yok mok dediniz durum ortada. Neymiş bitcoinden daha az enerji tüketen daha ucuz coin bulacakmış. Adam istediğine istediği şeyi yaptırıyor. O marsa füze gönderiyor ben de kızkaçıran falan alayım bari.
manipülasyon olan coinlerin sonunu vitalik gösterdi. Proje dediğin mesela Cardano, Algorand, Ramp, Sxp, Bu coinlerde düşüyor ama yeniden toparlayacağına güvenim tam benim. Ama köpek coini aldıysan elon'u beklemek zorundasın. Taraftar coini aldıysan takımın iyi yere gelmesini beklemen lazım. Bunlarda para kazandırabilir ama ben daha riskli görüyorum.

manipülasyon olan coinlerin sonunu vitalik gösterdi. Proje dediğin mesela Cardano, Algorand, Ramp, Sxp, Bu coinlerde düşüyor ama yeniden toparlayacağına güvenim tam benim. Ama köpek coini aldıysan elon'u beklemek zorundasın. Taraftar coini aldıysan takımın iyi yere gelmesini beklemen lazım. Bunlarda para kazandırabilir ama ben daha riskli görüyorum.
Uyduruk coinler değil. Bu adam resmen 5 günde bitcoini 10 bin dolar tek başına düşürdü. Diğer aradaki fark tepki satışları. Benim düşüncem tabii.

Uyduruk coinler değil. Bu adam resmen 5 günde bitcoini 10 bin dolar tek başına düşürdü. Diğer aradaki fark tepki satışları. Benim düşüncem tabii.
Bu adam tek başına bir olay değil, Amerikan borsaları ve bankaları bitcoin alacak. Bundan kaynaklı olarak bitcoini düşürüp dipten almaya çalışıyorlar. Diğer yandan Vitalik'in satışı da bitcoine darbe vurdu. ki hiçbir şey sonsuza kadar yükselmez ve düşmez. Piyasa 38-42 ye çekilse bile tekrar dönecektir. Çoğu insan ne olursa olsun satmayıp hodl bekliyor artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık