Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Gate.io'daki Shib'i Binance'a geçirmek istedim. Bunun için deneme amaçlı bir miktar Shib bozdum, ama gönderim yapmak için minimum 2020 USDT istiyor. Bunlar kafayı mı yemiş, yoksa ben mi yanlış bir şeyler yapıyorum?
Dediğin gibi arbitajı engellemek olmalı, başka bir neden düşünemiyorum. Min çekin miktarı 10$ fln olması gerek normalde.

Bu gate.io güvenilir mi ? Korsanfan yatırırım sitesi olsa para yatırırım ama gate.io site tasarımı çok kötü geldi.
Çinin en büyüğü, Dünyada da en büyük işlem hacmine sahip borsalardan biri.
Hatta bunun token’ı vardı GT diye, 2$ dan beri sağlam girip 2-3 sene unutmak istiyorum. Para denkleyene kdr 8$ oldu şimdiden

Yok sağol zahmet etme. Denk gelirse hoşuna giden bir ICO konuya atarsın. Bir coin alıp unutulacaksa en mantıklısı gelecekte yeri olabilecek bir projeyi alıp unutmak sanırım. Bu aldığımız çoğu coinin ne olacağı belli değil. Ben pointpaye biraz bakındım kafama yattı gibi ilgilenen olur diye yazayım.

2018'de şirket kurmuşlar. 2019'de blokchain alanında en iyi start-up ödülü almışlar. Bankacılık, borsa, kredi, vs. işlemleri yapıyorlar. Coin-Kredi kartı olayı var. Bu senin attığın coindede vardı. Şimdide coinlerini çıkartıyorlar. Alanların yorumlarına baktım biraz sabırsızlanmaya başlamışlar. Borsaya sürülmesi ertelenmiş diye sanırım. Ama genel olarak güveniyorlar. Belirli aralıklarla fiyatı artıyor 7 gün sonra %20 artacak. Şuan 0,25 dolar. ERC20 ağı ile alındığı için bazı ICO'lardan uzak durmuştum. Ama bunu ERC20 dışında Tron'la veya XRP ile neredeyse masrafsız almak mümkün.

Yatırım tavsiyesi değildir ki ben de henüz almadım. Bakınıyorum şimdilik hiç birine yüklü girmem zaten ama gerçekten unutabileceğim batsa batsın diyebileceğim tutara gireceğim. Güvendiğim bir ICO alırsam en az 5 sene unutup bakmam. Geleceğin dünyasında hala sağ kalmış olursa güzel olur.
0.25 dolar olduğunu nasıl anladınız ? ben bakındım da site ingilizce olunca pek anlayamadım neymiş olayı

0.25 dolar olduğunu nasıl anladınız ? ben bakındım da site ingilizce olunca pek anlayamadım neymiş olayı
Siteyi sol üstten Türkçe de yapabiliyorsun. https://pointpay.io/

Alım nasıl yapıyor diye bakarken gördüm sanırım. Alanlara da sordum. Şu an 0,25 dolar. Ama dediğim gibi 7 gün sonra %20 artacak fiyatı. İlk proje başladığında 0,1'den başlamış. Çok da geç değil yani ama iyi araştırmak lazım ben çok yüksek girmeyeceğim için sorun yok. Ön satış bitene kadar 0,5 dolara çıkması bekleniyor. Arada çok fark olmayacağı için piyasaya girince fazla satış olacağını sanmıyorum.

İnternette araştırdım bir kaç olumsuz yorum gördüm geçen sene bot hesaplarının olduğuna dair vs. ama çok da önemsemedim. Sonra bu bizim sosyal mecralara kadar gelmiş. Ben ICO açıklamalarına, sitesine yol haritasına falan baktım. Canlı yol haritası da mevcut. Ağırdan alıyorlar hali hazırda hazır bir borsa, banka, kart işlemleri var zaten. Temmuzda piyasaya sürülecekmiş sanırım ama yine ertelense bile benim açımdan çok problem değil. Sağlam ve kalıcı bir proje olması önemli bence. Ben bir kaç gün daha bekleyip almayı düşünüyorum.

Alacak verse olumsuz yorumları da araştırsın beni pek rahatsız etmedi ama sizi edebilir belki. Özellikle ICO'lara çok para yatıranlar iyi araştırsın.

Ben ilk olarak şu ICO bakınırken projeyi gördüm.

Sonra kendi sitesine baktım.

Siteyi sol üstten Türkçe de yapabiliyorsun. https://pointpay.io/

Alım nasıl yapıyor diye bakarken gördüm sanırım. Alanlara da sordum. Şu an 0,25 dolar. Ama dediğim gibi 7 gün sonra %20 artacak fiyatı. İlk proje başladığında 0,1'den başlamış. Çok da geç değil yani ama iyi araştırmak lazım ben çok yüksek girmeyeceğim için sorun yok. Ön satış bitene kadar 0,5 dolara çıkması bekleniyor. Arada çok fark olmayacağı için piyasaya girince fazla satış olacağını sanmıyorum.

İnternette araştırdım bir kaç olumsuz yorum gördüm geçen sene bot hesaplarının olduğuna dair vs. ama çok da önemsemedim. Sonra bu bizim sosyal mecralara kadar gelmiş. Ben ICO açıklamalarına, sitesine yol haritasına falan baktım. Canlı yol haritası da mevcut. Ağırdan alıyorlar hali hazırda hazır bir borsa, banka, kart işlemleri var zaten. Temmuzda piyasaya sürülecekmiş sanırım ama yine ertelense bile benim açımdan çok problem değil. Sağlam ve kalıcı bir proje olması önemli bence. Ben bir kaç gün daha bekleyip almayı düşünüyorum.

Alacak verse olumsuz yorumları da araştırsın beni pek rahatsız etmedi ama sizi edebilir belki. Özellikle ICO'lara çok para yatıranlar iyi araştırsın.

Ben ilk olarak şu ICO bakınırken projeyi gördüm.

Sonra kendi sitesine baktım.
maks arzı ne kadar acaba 0.25 yeni proje için az bir para değil çünkü çıksa çıksa kaça çıkacak bu

maks arzı ne kadar acaba 0.25 yeni proje için az bir para değil çünkü çıksa çıksa kaça çıkacak bu
1 Milyar. Ama yakma stratejisi nasıl bilmiyorum.

Bir çok proje çok daha yüksekten başlıyor. Atıyorum bu 0,1 başlamış 1dolardan başlayan bir çok proje olmuş vs.
Böyle yüksek olmalarına ben de anlam veremiyorum açıkçası

Smartlink ICO vardı. 0,007 dolardı ama pek içime sinmemişti. Maks Arzı 896 milyon civarında.

1 Milyar. Ama yakma stratejisi nasıl bilmiyorum.

Bir çok proje çok daha yüksekten başlıyor. Atıyorum bu 0,1 başlamış 1dolardan başlayan bir çok proje olmuş vs.
Böyle yüksek olmalarına ben de anlam veremiyorum açıkçası

Smartlink ICO vardı. 0,007 dolardı ama pek içime sinmemişti. Maks Arzı 896 milyon civarında.

şimdi bunları aldık diyelim parayı çekerken nasıl olacak, borsa gibi mi yoksa mesela diyelim cüzdana çek dedi, etherium erc20 verdi öküz gibi komisyon kesiyor komisyonu bizim bakiyeden mi kesecekler ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık