Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Binance'a gelince düşer mi yükselir mi onu merak ediyorum. Bu saatten sonra beklemek en mantıklısı sanırım.

ICO konusunda pek bilgim yok, aklıma ilk bu geldi. Araştırma yaparım istersen.
Yok sağol zahmet etme. Denk gelirse hoşuna giden bir ICO konuya atarsın. Bir coin alıp unutulacaksa en mantıklısı gelecekte yeri olabilecek bir projeyi alıp unutmak sanırım. Bu aldığımız çoğu coinin ne olacağı belli değil. Ben pointpaye biraz bakındım kafama yattı gibi ilgilenen olur diye yazayım.

2018'de şirket kurmuşlar. 2019'de blokchain alanında en iyi start-up ödülü almışlar. Bankacılık, borsa, kredi, vs. işlemleri yapıyorlar. Coin-Kredi kartı olayı var. Bu senin attığın coindede vardı. Şimdide coinlerini çıkartıyorlar. Alanların yorumlarına baktım biraz sabırsızlanmaya başlamışlar. Borsaya sürülmesi ertelenmiş diye sanırım. Ama genel olarak güveniyorlar. Belirli aralıklarla fiyatı artıyor 7 gün sonra %20 artacak. Şuan 0,25 dolar. ERC20 ağı ile alındığı için bazı ICO'lardan uzak durmuştum. Ama bunu ERC20 dışında Tron'la veya XRP ile neredeyse masrafsız almak mümkün.

Yatırım tavsiyesi değildir ki ben de henüz almadım. Bakınıyorum şimdilik hiç birine yüklü girmem zaten ama gerçekten unutabileceğim batsa batsın diyebileceğim tutara gireceğim. Güvendiğim bir ICO alırsam en az 5 sene unutup bakmam. Geleceğin dünyasında hala sağ kalmış olursa güzel olur.

Nisan'daki zirveden üzmeyecek miktarda Shib almıştım. Aldığım ilk kripto, çökünce de sağlık olsun bekleyelim bakalım dedim. Ne hale geldi.

Binance'a gelince düşer mi yükselir mi onu merak ediyorum. Bu saatten sonra beklemek en mantıklısı sanırım.
Kucoine giriş yaptı ve düşüş olmadı, binance'a girince fazla düşüş olacağını sanmıyorum, biraz düşüş olsa bile bence kısa sürede toparlayıp yükselişine devam eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık