Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
şimdi bunları aldık diyelim parayı çekerken nasıl olacak, borsa gibi mi yoksa mesela diyelim cüzdana çek dedi, etherium erc20 verdi öküz gibi komisyon kesiyor komisyonu bizim bakiyeden mi kesecekler ?
Öncelikle piyasaya sürülmeden zaten satamazsın. Proje iptal edilirse paran geri iade ediliyor en azından ICO'nun mantığı bu. Ben pek güvenmiyorum açıkçası : ))
Piyasaya girdi diyelim o zaman cüzdanına veya sürüldüğü borsaya atacaksın ve evet dediğin gibi sadece ERC üzerinden işlem görüyorsa öküz gibi komisyon bizden gidecek. Maalesef bu projede iş olur mu dediğim şeyler çoğu ICO ETH ağında oluyor.

Pointpay'de hoşuma giden şey ERC dışında TRX veya XRP ile alınabiliyor. USDT ile alırsa ERC (etherium) ağından alman gerekiyor ve 20 dolar gibi bir masraf çıkarıyor. Ben denemesini yaptım binanceden 1 Tron masrafla (1,2 TL) falan gönderebiliyorsun. Pointpaya gönderdikten sonra oradan pointbay coini alacaksın o işlem ücreti de çok fazla olmaz. Çoğu da bu şekildedir muhtemelen kendi platformlarına kayıt olup para coin gönderip alıyorsun.

Pointbayin kendi borsasında duracağı için başka borsalarda listelense bile bir süre çekmem muhtemelen. O kadar güvenilmez olursa zaten uzun süreli beklentimi karşılamayacak demektir. Projesini iyi yapan uluslar arası bankacılık lisansı başvurusu yapacak olması zaten onu alırsa epey yükselir diyorlar. 2 yılı kafadan sadece yol haritasına veriyorum. Ağır işlesin ama sağlam olsun.

Temmuzda direkt birincil önemli borsaların birinde ( Binance PrimeXBT.Kraken Bittrex Poloniex Coinbase KuCoin Huobi) listelenme hedefi var. (erteleme bekliyorum açıkçası)

Ve şunu da söyleme gereği görüyorum daha önce yakılacak bir miktar duyurup iptal etmişler. Bu ilk alanları biraz rahatsız etmiş çünkü fiyatı artacaktı. Kimisi de normal karşılıyor bilmiyorum. Türk telegram gurubunda sadece alım yapanlar var sanırım ve gayet açık konuşuyorlar. İlgilenenler eleştirilere göz atabilir.

Bunların hiçbiri olumlu olumsuz tavsiye değildir. Böyle araştırığı coin olanlar buraya yazsın ki başkaları da zaman kazansın. Dediğim gibi ben henüz alım yapmadım. %20 fiyat artmasına en az 6 gün olduğu için ağırdan alıyorum.

Son düzenleme:
19 Nisanda Doge Killer (Leash) paylaşıp Elon Musk düşmanları diye gırgır yaptım. Sonra gün içerisinde 2x yaptı dedim. O zaman Kuroro şunu yazdı.

Neye elini atsan katlanıyor senin de ya. :D
Eğer bunu yazdıktan sonra aldıysa epey kar etmiştir. Çünkü bugün dediğim gibi 20 günde 700 dolardan 3.500 dolara yükseldi.

Ve yine gün içerisinde 8bin dolara da ulaştı. Yani fiyatı yüksek olmasına rağmen 20 günde 10xi geçti.

Shina'nın binanceye gelmesi onunda işine yaradı. Çünkü Shiba'ya bağlı. Shibanın lakabı da Doge Killer zaten. Ve Doge Killer coin henüz Binanceye gelmedi bile.

Ben mi? Ben tabi ki almadım : )) ETH çok pahalı alsam alsam 20 dolarlık alacam 20 dolar da komisyon gidecekti :artiz:

19 Nisanda Doge Killer (Leash) paylaşıp Elon Musk düşmanları diye gırgır yaptım. Sonra gün içerisinde 2x yaptı dedim. O zaman Kuroro şunu yazdı.

Eğer bunu yazdıktan sonra aldıysa epey kar etmiştir. Çünkü bugün dediğim gibi 20 günde 700 dolardan 3.500 dolara yükseldi.

Ve yine gün içerisinde 8bin dolara da ulaştı. Yani fiyatı yüksek olmasına rağmen 20 günde 10xi geçti.

Shina'nın binanceye gelmesi onunda işine yaradı. Çünkü Shiba'ya bağlı. Shibanın lakabı da Doge Killer zaten. Ve Doge Killer coin henüz Binanceye gelmedi bile.

Ben mi? Ben tabi ki almadım : )) ETH çok pahalı alsam alsam 20 dolarlık alacam 20 dolar da komisyon gidecekti :artiz:
Ben de almadım. :oleyo:

ICP Binance gelecek.

10 Nisan öncesi verisi yok gözüküyor. Eğer her borsaya daha dün geldiyse. Ve ICO projesi yoksa pek düşmez muhtemelen satacak kişi olmaz yani.
Ama ICO projesinden geldiyse ve proje sürecinde çok arttıysa satan olabilir. Bilgisi olan varsa yazsın bizde bilelim : ))

Şöyle bir bilgi buldum aynı Coin mi ve doğrumu bilmiyorum

"Notice that the amount they said they would airdrop was an equivalent in Swiss Franc (since they are located in Switzerland).So if 28 ICP = 100 CHF, 1 ICP should be worth 3.57 CHF or $4.03 USD. "

Yani kısaca ICO projesiyken 4 dolara alanlar şuan 3bin TL'den satacaklar : ))

Son düzenleme:
Pig Finance %4000 arttı.

Sabah gate.io da %500civarındaydı. Binanceden para aktardım ama hesaba çok geç geldi. Eğer anında gelseydi. Arabayı değiştirecek meblağ şu anda hesaptaydı.

Kısmet değilmiş bugünde. 96Milyon Pig yine köşede dursun. Bir kaç basamak sola yaklaşsın o zaman değerlendiririz inşallah.

Edit: %5400 artış Pig Finance. Herkes yükleniyor

Son düzenleme:
Pig Finance %4000 arttı.

Sabah gate.io da %500civarındaydı. Binanceden para aktardım ama hesaba çok geç geldi. Eğer anında gelseydi. Arabayı değiştirecek meblağ şu anda hesaptaydı.

Kısmet değilmiş bugünde. 96Milyon Pig yine köşede dursun. Bir kaç basamak sola yaklaşsın o zaman değerlendiririz inşallah.

Bazı borsalarda pump yapıyorlar benim sahip olduğu. Spe diye bir coine de yapmışlar eşek gibi daha bugün tepeden satışı silip al sata başladım işte cezası

Pig Finance %4000 arttı.

Arada bazı coinleri pancake'ye gelir gelmez aldığım veya çok düşük fiyatlılardan aldığım oldu. Bunu da almayı vereyim ismini beğenmedim demiştim. : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık