Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kratos

hep duyuyordum şans eseri arkadaşın PS3 te GOW3 ü görüp hadesi yenene kadar oynamıştım üstüne şu çevirinle iş PS3 almaya kadar gidecek :D okumak için vizelerin bitmesini bekliyordum sonunda hallettim böyle interneyşınıl daha takılacaksan bir sonraki efsaneyi sabırsızlıla bekliyorum. en iyi oyun karakterlerindendir bence tekrar eline ingilizcene sağlık :)

Çeviri için teşekkürler.

Biraz merakımdan soracağım Ascension veya Ghost Of Sparta için devamı gelme şansı var mı bu tanıtımın ? :s Bilhassa Ascension hikayesini çok merak ediyorum :S

Son düzenleme:
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi single player oyunu bence. Oynamayan varsa biran önce oynamalı :)

Bugüne kadar en çok emek harcadığım konu bu oldu. 1.5 hafta ve yaklaşık 45 saat harcayarak karakterin ve oyunların bütün hikayesini yazdım. Yine aynı şekilde karakterin tüm güçlerini, kişiliğini ve oyunlar hakkındaki ek bilgileri derledim. Okunmayacağını biliyorum, ama yine de sitemizde böyle bir kaynak olsun istedim. Kratos hakkında yazılmış en geniş Türkçe kaynağı sizlere sunuyorum. Okuyacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Bugüne kadar en çok emek harcadığım konu bu oldu. 1.5 hafta ve yaklaşık 45 saat harcayarak karakterin ve oyunların bütün hikayesini yazdım. Yine aynı şekilde karakterin tüm güçlerini, kişiliğini ve oyunlar hakkındaki ek bilgileri derledim. Okunmayacağını biliyorum, ama yine de sitemizde böyle bir kaynak olsun istedim. Kratos hakkında yazılmış en geniş Türkçe kaynağı sizlere sunuyorum. Okuyacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Eline sağlık.

Her ne kadar okumaya dalsam da iş yerinde olunca heyecanı ertelemek zorunda kaldım ( :
Eline sağlık kardeşim, bu heyecanın kalanını evde tamamlayacağım ( :

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık