Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Yanlız Rayleigh, Oden, Sakazuki ve Borsalino'nun savaştığı yer diğer dörtlünün hemen yanındaysa onların savaşının etkisiyle bile ölürler. Zoro vs Luffydeki Mr5 ve Miss bilmem ne misali
Onu yazdım bir önceki mesajda

Gerçek krallar meyve kullanmadan dünyayı titretirler.

Çöp yonkoular çarpışıyor diye gökyüzünün yarıldığı evrende. Bıçkın delikanlı Garp ve Biçimsiz ama güçlü Rogerın çarpışması dağları devirir, denizleri kabarır kıtaları değiştirir.

Sengoku elbette zorlayıcı bir rakip onu inkar etmiyorum ama WB , Roger ve Garp seviyesinde bir karakter olmadığını düşünüyorum. Onlara çok yakın bir seviyede sadece.
Bana sengoku vs sinden çıkmış wb, ray vs sinden çıkmış akainu ya göre daha hasarlı çıkar gibi geliyor. O yüzden denizciler alır diyorum.

Onu yazdım bir önceki mesajda

Gerçek krallar meyve kullanmadan dünyayı titretirler.

Çöp yonkoular çarpışıyor diye gökyüzünün yarıldığı evrende. Bıçkın delikanlı Garp ve Biçimsiz ama güçlü Rogerın çarpışması dağları devirir, denizleri kabarır kıtaları değiştirir.
Abartma İmparatorun 1 tık ötesi sadece Newgate, Roger ve Garp üçlüsü. Belki Xebec dediğin güçte çıkar.

Garp, Roger'a saldırmaya giderken Sengoku arkadan gelip kafasına çöker. "Napıyorsun Garp, manyak mısın?" der. Sonra Garp "Beni sakın bırakma. Şimdi gitmesem korkak derler, gidersem tek yerim." der.
Garp bu hayatta bir tek şeyden korkar. Oda attığı yumruğun rakibi tekte öldürmesi ve zevkli bir dövüş olmamasından.

Yoksa Biçimsiz Roger Garpı gördüğünde diz çöker af diler.

Ne etkisiz hale getirmesi ya. Adam saldırıyı yedikten sonra zıpkın gibi fırlayıp geri dönüyordu savaşmaya. Aynısı Luffy'ye olsa irade şov dersin. :oleyo:
Derim ne olmuş? :artiz:

Ayrıca üstte dediğim gibi oden de gelecegi görme olmadığı için ve kizaru hız konusunda zirve olduğu için oden'i alma durumu da var.

Bana sengoku vs sinden çıkmış wb, ray vs sinden çıkmış akainu ya göre daha hasarlı çıkar gibi geliyor. O yüzden denizciler alır diyorum.
Ray normal bir sağ kol değil ki, en güçlü kılıç ustalığı seviyesine yakın bir seviyededir kendisi hatta ona denk bile olabilecek seviyede bile olabilir Ray. Hakiyi çok iyi bilen ve ona hakim olan bir karakterden bahsediyoruz sonuçta. 20 yıl paslı hali Kizaru'nun daha ilk vs anında yüzünü çiziyor ve Kizaru'yu tutuyor. Bu hali bile amirale yakın bir seviyeyse prime halini sen düşün

Ray normal bir sağ kol değil ki, en güçlü kılıç ustalığı seviyesine yakın bir seviyededir kendisi hatta ona denk bile olabilecek seviyede bile olabilir Ray. Hakiyi çok iyi bilen ve ona hakim olan bir karakterden bahsediyoruz sonuçta. 20 yıl paslı hali Kizaru'nun daha ilk vs anında yüzünü çiziyor ve tutuyor. Bu hali bile amirale yakın bir seviyeyse prime halini sen düşün
Bilmiyorum reis. Akainu şu an muhtemelen hükümetin en güçlü üyesi. Yonkou etmesi gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık