Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Kast ettiğim o degil yav. Mesela 966. Sayı da oden düşünmeden roger'a dalıyor. Sonra küsküyü yiyip oturuyor. Ki o kadroda zaten ray harici planli dalacak adam yok. Ama özellikle sengoku taktisyenlik de uzman.
Roger'ın Oden'in gelişini sezişi ve ona göre hareket edişi hatırıma geldi.

Dediğine bir yere kadar katılıyorum lakin bu grupta KK, istese KK olabilecek adam ve belki de ikisi yonkou gücünde olan iki adam. Yani WB'nin oraya gelişi saldırışını herkes biliyordu zaten evindesin. Konumu biliyorsun. Lakin 4vs4 içinde 1vs1 olacak karşılaşmada Krallarda birisi ayakta kalır hikayenin sonunda.

farklı düşünüyoruz. ben zorlasa da uzun da sürse garp bu ikiliden herhangi birine kesin en sonunda kaybeder gözüyle bakıyorum
Şöyle birşeyde var, Garp güce düşkün birisi. Roger’ı sürekli kovalayan, Xebec gibi birini karşısına alabilen gözü kara bir manyak. Bu adam güç olarak Wb’den sandıgın kadar yetersiz olsaydı meyve yerdi arkasında koca dünya hükümeti varken. Ama işini görüyormuş ki meyve yememiş. Chinjao’nun kafasını yamultmak için dağları parçalayan adamın bahsettiğimiz isimler karşısında yetersiz olup aynı zamanda da meyvesiz olmayı tercih etmesi bence mümkün değil.

Şöyle de olabilir bak.

Roger vs Garpta üstünde oldukları kıta denize gömülür. Meyve sahipleri suda boğulur. Garp, Roger-Ray ve Oden'i dinlene dinlene döver.

Ne kadar düşünürsem düşüneyim Garp alıyor. Çok mu efsane ne.
Yanlız Rayleigh, Oden, Sakazuki ve Borsalino'nun savaştığı yer diğer dörtlünün hemen yanındaysa onların savaşının etkisiyle bile ölürler. Zoro vs Luffydeki Mr5 ve Miss bilmem ne misali

Şöyle de olabilir bak.

Roger vs Garpta üstünde oldukları kıta denize gömülür. Meyve sahipleri suda boğulur. Garp, Roger-Ray ve Oden'i dinlene dinlene döver.

Ne kadar düşünürsem düşüneyim Garp alıyor. Çok mu efsane ne.
Garp, Roger'a saldırmaya giderken Sengoku arkadan gelip kafasına çöker. "Napıyorsun Garp, manyak mısın?" der. Sonra Garp "Beni sakın bırakma. Şimdi gitmesem korkak derler, gidersem tek yerim." der.

Roger'ın Oden'in gelişini sezişi ve ona göre hareket edişi hatırıma geldi.

Dediğine bir yere kadar katılıyorum lakin bu grupta KK, istese KK olabilecek adam ve belki de ikisi yonkou gücünde olan iki adam. Yani WB'nin oraya gelişi saldırışını herkes biliyordu zaten evindesin. Konumu biliyorsun. Lakin 4vs4 içinde 1vs1 olacak karşılaşmada Krallarda birisi ayakta kalır hikayenin sonunda.
Garpla sengoku'nun da 2 KK dan aşırı farkı yok ki zaten akainu, Ray'in içinden geçer. Aynı şekilde üstte yazdığım gibi kizaru hız avantajı sayesinde oden'i de alabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık