Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kozuki Oden ve Kaido Arasındaki Güç Dengesi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    210
20 yıl önceki Oden veya Kaido Roger ve Wb dövüşürken yanlışlıkla arada kaynayıp ölebilecek adamlar. 20 yıl sonraki Kaido ise bilinçli bir şekilde ölür ölümün geldiğini görür yani o kadar gelişmiştir. Kaido'nun Oden takıntısının da bir noktada içi boş aslında seride öyle bir hava hakim ki sanırsın Kaido OP evreninin Saitama'sı ve karşısına bir Saitama daha çıkmış. Halbuki öyle bir şey yok Roger - Garp - Wb'nin silkeleyeceği adam oyun arkadaşı bulmuş unutamıyor.
Sence şu an hayatta olan insanlar arasında Kaido'yu bire birde alacak kaç insan vardır?

Sence şu an hayatta olan insanlar arasında Kaido'yu bire birde alacak kaç insan vardır?
BM dengidir ama eninde sonunda bir falso verir yenilir. Shanks yener. Dragon beklediğim kadar güçlüyse yener ama emin değilim adamı göremedik hiç. MF haliyle Garp net yenerdi şimdiki halinden emin değilim mangaka kafasından silmiş olabilir eski nesli.

Pek de kaynamış gözükmüyor. Adam bu ne diyip geri geliyor. Kaynama görmek istiyorsan apoo vs süpernovalara bak. Adam dans ederken 4 nova kaçırttı.
Kullanılmış peçete gibi kenara atılmak ne kadar da etkilemiş seni. Ama o peçeteyi kullanan adam zerre etkileyememiş. Üzdü. Çöplere bu kadar düşkün olduğunu bilmiyordum.:)

Sen Apoo gibi amacı farklı sayfalarla gelirsin, ben direkt güç ile alakalı sahnelerle. Aramızdaki fark bu.

BM dengidir ama eninde sonunda bir falso verir yenilir. Shanks yener. Dragon beklediğim kadar güçlüyse yener ama emin değilim adamı göremedik hiç. MF haliyle Garp net yenerdi şimdiki halinden emin değilim mangaka kafasından silmiş olabilir eski nesli.
Kanka bak sen bile Kaido'yu net yenebilecek bir adam gösteremiyorsun şu anki zaman diliminde. Shanks, Dragon falan onlar hakkında da yorum yapamıyoruz zaten.

Bence Kaido bu durumda Saitama'lık taslamakta özgürdür yani.

Kanka bak sen bile Kaido'yu net yenebilecek bir adam gösteremiyorsun şu anki zaman diliminde. Shanks, Dragon falan onlar hakkında da yorum yapamıyoruz zaten.

Bence Kaido bu durumda Saitama'lık taslamakta özgürdür yani.
Dostum ne alaka allasen? Adamın rüyalarına giren Oden Roger'ın silkelediği adam. Kaido bu adamı anarak tribe giriyor kendisi de o dönem aynı seviyede Oden ile. OP evreninin zirvesine yakın bile değiller. Şimdiki Kaido ise saydığım adamların hiçbirinin karşısında Saitamalık taslayamaz anca gt zoruyla yener zaten yenerse.

Dostum ne alaka allasen? Adamın rüyalarına giren Oden Roger'ın silkelediği adam. Kaido bu adamı anarak tribe giriyor kendisi de o dönem aynı seviyede Oden ile. OP evreninin zirvesine yakın bile değiller. Şimdiki Kaido ise saydığım adamların hiçbirinin karşısında Saitamalık taslayamaz anca gt zoruyla yener zaten yenerse.
Yahu Roger, Wb ile kıyaslıyorsun da bu adam Xebec'in miçosu zaten ki Xebec de Garp-Roger ikilisiyle kapışacak güçte bir adam(yani sanırım :fool: ). Elbette zirvenin ne olduğunu biliyor. Ama şu an o zirvede yer alan da kendisi ve bir elin parmağını geçmeyecek kadar insan. Eski primelar ya öldü ya da emekli oldu. Şu anki neslin zirvesini de Yonko'lar ve Amiraller tutuyor. Bence bu egosunu açıkllıyor Kaido'nun.

Yahu Roger, Wb ile kıyaslıyorsun da bu adam Xebec'in miçosu zaten ki Xebec de Garp-Roger ikilisiyle kapışacak güçte bir adam(yani sanırım :fool: ). Elbette zirvenin ne olduğunu biliyor. Ama şu an o zirvede yer alan da kendisi ve bir elin parmağını geçmeyecek kadar insan. Eski primelar ya öldü ya da emekli oldu. Şu anki neslin zirvesini de Yonko'lar ve Amiraller tutuyor. Bence bu egosunu açıkllıyor Kaido'nun.
Ben egosundan değil Oden takıntısından bahsediyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık