Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kozuki Oden ve Kaido Arasındaki Güç Dengesi

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    210
İlk oden ve Kaido mevzusunu okuyunca Kaido'yu güçlü görüyprdum. Bölümü tekrar okuyup dikkatli incelediğimde anladığım eğer Momoyu koz olarak kullanmasalardı Oden kesinlikle Kaidonun kelleyi alıp kazanırdı.
Bir kişi daha doğru yolu bulmuş... Kaido'nun arkadan vurduktan hem sonra ki can havliyle bakışı... O bakış bana yetiyor zaten.

İlk oden ve Kaido mevzusunu okuyunca Kaido'yu güçlü görüyprdum. Bölümü tekrar okuyup dikkatli incelediğimde anladığım eğer Momoyu koz olarak kullanmasalardı Oden kesinlikle Kaidonun kelleyi alıp kazanırdı.
Bu zaten en başından beri belliydi.Yazar Kaido tanıtımına paragraflar döşediği ve aynısını Oden'e yapmadığı için insanlar inanmak istemedi.Adam gibi açıklamıyor sonra yok bosslarım zayıf bilmem ne... Oden o kadar güçlüyse taş atıp ayı öldürdü demek yeter mi hiç.Ver açıklamayı ver gazı ne yapıyorsun yani.Domuz kestirince mi anlamamız gerekiyordu.

Evet, Kaido da kellemi alsın diye bekliyordu zaten. Hatta paralel evrendeki mangada beklemiş diyorlar. Ama şansımıza bu evrendeki mangada beklemeyip topuzu yapıştırmış. Şanssızlık işte. Ama siz yine de paralel evren mangasından devam edin.:D

Oden'in 20 yıl önce sağ kol seviyesi olması imkansız. WB'nin Wano'ya geldiği andan itibaren Oden'in öldüğü ana kadar geçen süreyi/olayları ve Oden'in potansiyel ve gelişimini göz önünde bulundurursan anlarsın. Ufak bir başlangıç yapayım senin için. Wb daha Wano'da tırt bir adam için "inanılmaz bir şey geliyor" demezdi.
Beklemediği bir şey geliyor olabilir. Sonuçta Wano diye bir yer ve hiç beklemediği bir kuvvet geliyor karşısına. Öyle bir tepki vermesi normal bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık