Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozmer (Cosmere) Evreni

Çevirmen farklı mı? Tuba Köseoğlu kim?

Savaş ritminden önce Dawnshard'ı çevirseler daha iyi olurdu.
Dawnshard hakları alınmıştı sanırım, geçmiş sayfalarda bir paylaşım olmuştu.
Beyaz kum’u basacaklarsa renkli bassınlar ya bunuda bozmasınlar
Direkt Sınırsız Arcanum'um içinde var galiba. İlk cildin satışları nasıldı bilinmez ama çok iyi değil herhalde.

Ya Fırtınaışığı serisinin kitaplarının çevirisi o kadar kötü ki hiç sevinmedim bile buna.Akılçelen mundar ediyor valla bu seriyi.Mecbur alıcağım ama en yakın zamanda İngilizce okuyacağım bu kitapları.Bunu hakediyor bu seri.

Etiket fiyatı 1. cilt 105 tl, 2. cilt gözükmüyor burada ama 115 tl.
Yayınevinin sitesindeki indirim yüzde 30 indirim. 220×0.7=154 lira. Kitap bile lüks oldu artık.

Etiket fiyatı 1. cilt 105 tl, 2. cilt gözükmüyor burada ama 115 tl.
Yayınevinin sitesindeki indirim yüzde 30 indirim. 220×0.7=154 lira. Kitap bile lüks oldu artık.
Ben Kobodan 255'e almıştım e-kitap. E-kitap o kadarsa iki cilt için istedikleri fiyat gayet iyi bence.

Ben Kobodan 255'e almıştım e-kitap. E-kitap o kadarsa iki cilt için istedikleri fiyat gayet iyi bence.
Bakma bana, aslında direkt akılçelen üzerine değil genel bir eleştiriydi. 100 lira benim için psikolojik eşik. Aslında fiyatlar piyasa şartları içinde pahalı değil. Malazan 1 Ay Bahçeleri 209 bin kelimelik(İngilizce) kitap karton kapak etiket fiyatı 100 lira. Savaş Ritmi 455 bin kelime( İngilizce). Kitabı ikiye bölünce bile Ay Bahçelerini geçiyor.

Beyaz Kum'u renkli değil de manga gibi de çıkarabilirler, Sınırsız Arcanum içinde renksiz yer alıyor. Ara kitap olarak en önemlisi Dawnshard şu an. Savaş ritminden birkaç ay öncesinde geçiyor yanılmıyorsam.
Renki yerine renksiz tercih edenleri bir türlü anlamıyorum

Bu kişiler 20. Yüzyıl başında yaşasalar sesli sinema ne ya sinema dediğin sessiz olur yeni nesiller zevksiz falan derdi :oleyo2:

Bakma bana, aslında direkt akılçelen üzerine değil genel bir eleştiriydi. 100 lira benim için psikolojik eşik. Aslında fiyatlar piyasa şartları içinde pahalı değil. Malazan 1 Ay Bahçeleri 209 bin kelimelik(İngilizce) kitap karton kapak etiket fiyatı 100 lira. Savaş Ritmi 455 bin kelime( İngilizce). Kitabı ikiye bölünce bile Ay Bahçelerini geçiyor.
Basılı kitap fetişim yok ancak yeni çıkan kitapları e-kitap olarak bulmak mümkün olmuyor. Türkçesini e-kitap olarak piyasaya sürseler onu tercih ederim. Her fırsatta okurum, her yere tuğla gibi kitaplar götüremem ki!

Psikolojik eşiği iyi bilirim. Zamanında bir ders kitabına verdiğim 60 TL öyle bir zoruma gitmişti ki... Sen Savaş Ritmini daha önce paylaşsan kobodan alma zahmetine girmezdim geçen sene :artiz:

Renki yerine renksiz tercih edenleri bir türlü anlamıyorum

Bu kişiler 20. Yüzyıl başında yaşasalar sesli sinema ne ya sinema dediğin sessiz olur yeni nesiller zevksiz falan derdi :oleyo2:
İngilizce orijinal basımda da Arcanum içinde yer alanı renksiz basmışlar, çizgi roman olarak renklisi mevcut. Manga okumuyoruz ama çizgi romanın maliyeti kitaptan fazla. İlk sayı satmayınca devamını basmamaları normal.

Basılı kitap fetişim yok ancak yeni çıkan kitapları e-kitap olarak bulmak mümkün olmuyor. Türkçesini e-kitap olarak piyasaya sürseler onu tercih ederim. Her fırsatta okurum, her yere tuğla gibi kitaplar götüremem ki!

Psikolojik eşiği iyi bilirim. Zamanında bir ders kitabına verdiğim 60 TL öyle bir zoruma gitmişti ki... Sen Savaş Ritmini daha önce paylaşsan kobodan alma zahmetine girmezdim geçen sene :artiz:

İngilizce orijinal basımda da Arcanum içinde yer alanı renksiz basmışlar, çizgi roman olarak renklisi mevcut. Manga okumuyoruz ama çizgi romanın maliyeti kitaptan fazla. İlk sayı satmayınca devamını basmamaları normal.
Hacım ben nereden bilebilirdim:bilmem:. Ben normalde İngilizce epubları vk'dan indiriyordum. İngilizce epubı milletin bulamayacağı pek aklıma gelmedi.

Türkçe epub kaç para olur ki acaba? Gene öyle hayal edildiği kadar ucuz olmuyor galiba. Epub okumaya da alışmışım elime kitabı alınca gözüm yan sayfaya kayıyor falan odaklanmakta zorlanabiliyorum. Bu gidişle kitapları Adobe Scanla tarayıp pdfsini epuba çevirip okuyacağım:).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık