Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Herkes MARAŞlı olduğumu sanıyor ben 46 nın KAHRAMANMARAŞ plakası olduğunu burada öğrendim :) Sirius da Harry Potter'a gönderme değil
İsmimin manası şu tam olarak: Önceden canım penceremden dışarı baktığımda Sirius yıldızını belli aylarda o mükemmel parlaklığı ile görürdüm. Onun hemen sağ altında ayrı bir yıldız kümesi var teleskopla bakıldığında o kadar güzel parlıyor ki anlatamam :( İşte onun ismi de m46 yıldız kümesi. O ıssız ve karanlık geceeeedeeee pencereden bakarken sürekli takıldığım ancak kayıt olmadığım bu forumda hesap açmaya karar verdim ve işte buradayım :)

edit : Tüm Gaziantep ve Kahramanmaraşlılardan özür dilerim
Resmen millete çalım üstüne çalım atmışsın. Bu isim Harry Potter seven bir Maraşlıya ait olmalı. Başka ihtimali yok. ?

Resmen millete çalım üstüne çalım atmışsın. Bu isim Harry Potter seven bir Maraşlıya ait olmalı. Başka ihtimali yok. ?
Şu nick değiştirme döneminde ben de mi değiştirsem diye bir sefer düşündüm. Sonra dedim kendi kendime, estetikli ünlüler gibi hepimizin birbirine benzemesine gerek yok bırak canım forumdaşlarım da beni gaziantep olmasa da maraşlı sansın :D Açıklarım hem konuşmuş oluruz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık