Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Üye olacakken bu raftel başıboş mu kalacak dedim ve en kötüsünden çöp bir nefer olup roger'ın ideallerinde alçaklara karşı durayım dedim. Bir de üye olmam lazımdı siteye isim bulamamaktan sıkılmıştım :D

Eski bir üye olduğunu söylemiştin, bizi mi yedin yoksa?
Bir ara siteden uzaklaştım bir iki yıla yakın zaten öyle aman aman aktif de değildim. Arada küçük anime klipleri düşüyordu anasayfama youtube'da sonra pandemi araya girince çok vaktim oldu eski hesabımın ismi-mailini bilmiyordum sıfırdan başladım bu şekilde :D.

Bir ara siteden uzaklaştım bir iki yıla yakın zaten öyle aman aman aktif de değildim. Arada küçük anime klipleri düşüyordu anasayfama youtube'da sonra pandemi araya girince çok vaktim oldu eski hesabımın ismi-mailini bilmiyordum sıfırdan başladım bu şekilde :D.
Madem aktif değilmişsin, niye "önceden kim olduğumu yorumlarımdan anlamaya çalışın" diyorsun :D

Madem aktif değilmişsin, niye "önceden kim olduğumu yorumlarımdan anlamaya çalışın" diyorsun :D
Zamanında hepimizin seriden soğuyacağını düşünüyordum bunu paylaşınca yok yav buradaki herkesin farklı kimliği var arada ilginç tartışmalar dönüyor cevapları gelince, harbiden oluyor muymuş diye sallayayım dedim zaten o olay da fos çıktı. En fazla @Yubashiri-sama gibi 50 metre uzaktan tanınacak yazdıkların ki öyle bir şey olsun. Hem hiç yoktan @Shiki 'nin kulağını çınlattık geri mi geldi diye :)

Hiçbir anlamı yok. Mitoloji seviyorum, Fenrir'de güzeldir hoştur onu yazdım. Ne bileyim Nyx'de yazabilirdim, mitolojilerde tanrı bol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık