Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Len coinde eli sıkı olan ben bile bu 2 hodüğe yetişcem diye kendi coin rekorumu kırdım diyebilirim, ama hala bunlarınkiyle aramda büyük fark var herifler nasıl abanmışsa kadrolar denkleşmiyor:artiz::oleyo2:
La ben bir tek gençleri geliştirdim o da antremanla falan. Haland ve Sancho ne zaman koysam yüzde 100 gelişti. :D
Adamlar canavar onun dışında 1-2 adam var zaten çok gelişen onlarda genç. Diğerleri hep ortalama, bu maç da hepsini yedek bıraktım diğer maç dinlensinler diye. Fark yemezsem eğer diğer maçı biraz farklı almayı düşünüyorum... :ehe:
Valla ben de taktik falan yapmadım hiç. Antrenman kampı ve gizli antrenman da yapmadım. Ele ele verip Ajax'ı şampiyon yapacağız herhalde :)
La adama özel antreman kullanan yok yazıklar olsun. Benim kadro onun yarı kalitesinde kaç tane özel antreman yedim bu sene bile.
Adam hem kolay takım çekiyor Rennes falan hem de kamp yemiyor ne güzel İstanbul be... :artiz:

Bende Bayern Münih, PSG çekip onları geçtikten sonra da İnter çekip final yapmaya çalışıyorum. :artiz:

La benim kadro full yedek 11 de ne fark yemesi, ben yiyecem fark. :D
Antreman da kullanmışsındır sen şimdi. :D
As cıkıyorum ama dediğim gibi taktik bayağı extrem lan ondan
Yok be ne antreman kampısı, onun yerine hep antremanları erken bitirirklen kullandım coinleri size yetişeyim diye
Özel mozel yok yani bakalım nolacak,

Len coinde eli sıkı olan ben bile bu 2 hodüğe yetişcem diye kendi coin rekorumu kırdım diyebilirim, ama hala bunlarınkiyle aramda büyük fark var herifler nasıl abanmışsa kadrolar denkleşmiyor:artiz::oleyo2:
Hodük lafı hakaret sayılır ama umursamadığımdan şikayet etmeyeceğim. Nasıl abanmışlarsa dediğinse ne eksik ne fazla 36 lira verdim coine. Turnuvanın sonunda aradaki fark kapanmaz.

As cıkıyorum ama dediğim gibi taktik bayağı extrem lan ondan
Yok be ne antreman kampısı, onun yerine hep antremanları erken bitirirklen kullandım coinleri size yetişeyim diye
Özel mozel yok yani bakalım nolacak,
Ben normalde hiç bu taktikle oynamazdım full yedek diye farklı bir taktikle çıkıyorum bugün de. Dediğim gibi en az 3 fark yiyeceğimi düşünüyorum. Kadro kalitesi berbat çünkü şuan cidden maç sonu yine konuşuruz. :D

Eğer bu kadro ile 3 farkdan az yersem 2. maç seni eledim bilmiş ol. :D

Çünkü diğer maç adamlar full formda ve dinlenmiş gelecekler. Umarım çok fark yemem de diğer maç çeviririm... :ehe:

La adama özel antreman kullanan yok yazıklar olsun. Benim kadro onun yarı kalitesinde kaç tane özel antreman yedim bu sene bile.
Adam hem kolay takım çekiyor Rennes falan hem de kamp yemiyor ne güzel İstanbul be... :artiz:

Bende Bayern Münih, PSG çekip onları geçtikten sonra da İnter çekip final yapmaya çalışıyorum. :artiz:
Benim takım en dipten geldi buralara ama adam şanslı yani yapacak bir şey yok. Gelişmeye en açık 2-3 takımdan biri ona gitti. Coin kullanmak serbestti ve kullandı. Fikstür şansı da vardı. Şans işte, oluyor arada. Tabi oyunu da biliyor muhtemelen.

Hodük lafı hakaret sayılır ama umursamadığımdan şikayet etmeyeceğim. Nasıl abanmışlarsa dediğinse ne eksik ne fazla 36 lira verdim coine. Turnuvanın sonunda aradaki fark kapanmaz.
Yok seni kastetmedim dostum samimiyetim var diye Croco ile GRM'yi kastetmiştim, alınmana gerek yok
Elbette sen yeni olduğundean satın alman normal, diğere ikisi coinden zeengin olduklarından bunu kadrolarına hemen yansıttılar onu demek istiyorum tabi sende çok iyi geliştirmişsin genç kadronum iyi değerlendirmişsin:good:

Bas kampı ajaxa elini korkak alıştırma o ssana acımayacak :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık