Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok seni kastetmedim dostum samimiyetim var diye Croco ile GRM'yi kastetmiştim, alınmana gerek yok
Elbette sen yeni olduğundean satın alman normal, diğere ikisi coinden zeengin olduklarından bunu kadrolarına hemen yansıttılar onu demek istiyorum tabi sende çok iyi geliştirmişsin genç kadronum iyi değerlendirmişsin:good:

Bas kampı ajaxa elini korkak alıştırma o ssana acımayacak :ehe:
dediğim gibi umursamadım ama kadro farkını atıp giden iki takım ajax ve ben olduğumdan istemsiz de olsa bana taş atmış oluyorsun lafınla. Önemli değil.

52. dakikada yardımcı hakeme tükürdüğü için 7 maç ceza alan bir oyuncusu olan rakibi de yenemeyeceksek, oynamanın bir anlamı yok diğer maçı. şimdiden tebrikler @GeorgeRMartin
En iyi oyuncum sezonu kapattı :oleyo2: yapacak bir şey yok var bunlar futbolda yarın çıkıp aslanlar gibi oynarız bu sezon iyiydin cidden ben de seni tebrik ederim bu @Sir Crocodile ya da @Will of D. Kazanacağına sen kazan isterim hayın bunlar çünkü :D

En iyi oyuncum sezonu kapattı :oleyo2: yapacak bir şey yok var bunlar futbolda yarın çıkıp aslanlar gibi oynarız bu sezon iyiydin cidden ben de seni tebrik ederim bu @Sir Crocodile ya da @Will of D. Kazanacağına sen kazan isterim hayın bunlar çünkü :D
Bostcu coinci çakal @GeorgeRMartin burada elenirsen sana 1 yıl gülerim. :D
Onu geç %90 ihtimalle finale çıktım diyebilirim. Takımım full dinlendi ve evde oynayacam.
Eğer finale gelirsen senin de icabına bakabilirim orada. Hani antreman kampım kalmadı fazla ama ona gerek bile duymayabilirim... ;) :a:

Bostcu coinci çakal @GeorgeRMartin burada elenirsen sana 1 yıl gülerim. :D
Onu geç %90 ihtimalle finale çıktım diyebilirim. Takımım full dinlendi ve evde oynayacam.
Eğer finale gelirsen senin de icabına bakabilirim orada. Hani antreman kampım kalmadı fazla ama ona gerek bile duymayabilirim... ;) :a:
Sen gel hele seni bekliyorum zaten :D @Will of D. de küçümseme az çakal değildir hani :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık