Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya kardeşim şunu da anlamıyorum siz coin kullanılmayacak dediniz de mi ben kullandım bunun arkasına saklanma artık kullanılmayacak diye belirtin ligin başında öyle oynayalım sorun değil. Ama açık bırakıp laf yapmak nedir sezon başından beri kazanamazsam diye yerini yapıyorsun sanki :rolleyes: sonraki sezon ne bahanen olacak merak ediyorum;)
Yoo hiç de yer yapmıyorum gayet de çıkıyorum tıkır tıkır. Oyuncuları biraz dinlendirirsem diğer maç finale de çıkacam, bakalım. ;)

Yani sen bence coin bastığını kapatmak istiyorsun gibi geliyor bana sanki bastığın binlerce coin herkes için normalmiş gibi yorumların var. Benim için fark etmez dedim hala da diyorum istediğin kadar kullan. Fakat millet oyuncu almaya coin bulamıyor diyorum sen hala ''Kupayı istiyorlarsa beni yensinler'' tribindesin. :S

Coin basmak yasak demedim ama sen abartmışsın dedim. Neyse merak etme gelecek sezon bahane arayacak kişi kim olacak görecez. ;)

Yoo hiç de yer yapmıyorum gayet de çıkıyorum tıkır tıkır. Oyuncuları biraz dinlendirirsem diğer maç finale de çıkacam, bakalım. ;)

Yani sen bence coin bastığını kapatmak istiyorsun gibi geliyor bana sanki bastığın binlerce coin herkes için normalmiş gibi yorumların var. Benim için fark etmez dedim hala da diyorum istediğin kadar kullan. Fakat millet oyuncu almaya coin bulamıyor diyorum sen hala ''Kupayı istiyorlarsa beni yensinler'' tribindesin. :S

Coin basmak yasak demedim ama sen abartmışsın dedim. Neyse merak etme gelecek sezon bahane arayacak kişi kim olacak görecez. ;)
Sana fark etmez de bi tek sen laf atıyorsun kaç gündür :D inşallah finale çıkarsın :sapkali:

Yahu neye yoruluyorsun, sana olanı diyorum. 100-200 tane kullanmışımdır demedin mi onu attım.
Bak burada @Will of D. o zamandan oynayan adam sen cidden 2017'nin başında 600 coin falan kullanıyor muydun? :D
Cevaplasın adam burada, ligleri biz kuruyorduk da coin bolluğu var diyorlardı ben kuruyorum diye. millet 200 coin bulamıyordu... ;)

Yuh!:eek: ömrümde 3 kamp bile basmadım lan ben, rekorum bile olsa olsa 70 80'dir,
bu değirmenin suyu nereden geliyor acaba? :artiz:
Züğürttük biz o zamanlar be, yeni oyuna giren biri ortalama 600 coin harcıyorsa bunun tek açıklaması parayla satın aldı demektir ki euro kuruda baya düşüktü o zamanlar?:ehe:
Aramızda en zengin sen olduğundan ihale genelde sana kalıyordu :oleyo2::D

Yuh!:eek: ömrümde 3 kamp bile basmadım lan ben, rekorum bile olsa olsa 70 80'dir,
bu değirmenin suyu nereden geliyor acaba? :artiz:
Züğürttük biz o zamanlar be, yeni oyuna giren biri ortalama 600 coin harcıyorsa bunun tek açıklaması parayla satın aldı demektir ki euro kuruda baya düşüktü o zamanlar?:ehe:
Aramızda en zengin sen olduğundan ihale genelde sana kalıyordu :oleyo2::D
La ben para yatırmadım hiç ya da 1 defa falan almışımdır tam hatırlamıyom o da çok öncedendir yani. Eskiden buyana ara ara oynadığım için oluyordu 2000-3000 coin falan görevlerden o zaman. Onlarla açıyordum işte hala da var coin.

Bir de 2016 falan gibi bir arkadaş 1 turnuva için benim çarı istemişti üyelik eski diye. Bende vermiştim bu parayla coin falan almıştı baya hep bana kaldı sonra.
Onlarla geldik bu zamana kadar görevler falan da yapınca baya oldu öyle coin. O zamanlar 200 coin harcayan zengin gibiydi yani ben hatılıyorum milletde lig açacak coin yoktu öyle oynuyorduk. Şimdi bakma çoğu kişi eski oyuncu oldu da coini var az çok o zamandan oynayanların. Adam o zaman 600 coin basmış da çok kullanmadım diyor. :(

La ben para yatırmadım hiç ya da 1 defa falan almışımdır tam hatırlamıyom o da çok öncedendir yani. Eskiden buyana ara ara oynadığım için oluyordu 2000-3000 coin falan görevlerden o zaman. Onlarla açıyordum işte hala da var coin.

Bir de 2016 falan gibi bir arkadaş 1 turnuva için benim çarı istemişti üyelik eski diye. Bende vermiştim bu parayla coin falan almıştı baya hep bana kaldı sonra.
Onlarla geldik bu zamana kadar görevler falan da yapınca baya oldu öyle coin. O zamanlar 200 coin harcayan zengin gibiydi yani ben hatılıyorum milletde lig açacak coin yoktu öyle oynuyorduk. Şimdi bakma çoğu kişi eski oyuncu oldu da coini var az çok o zamandan oynayanların. Adam o zaman 600 coin basmış da çok kullanmadım diyor. :(
Aynen bende hiç satın almadım hep başarılardan kazaandım o yüzden şuanda bile 3000 felan var
Grm için dedim değirmenin suyu nereden geliyor diye 600 nedir la? :eek:
Ajaxa 5 bin 10 bin basmıştır o zaman kereta:D
Where is the justice?

Aynen bende hiç satın almadım hep başarılardan kazaandım o yüzden şuanda bile 3000 felan var
Grm için dedim değirmenin suyu nereden geliyor diye 600 nedir la? :eek:
Ajaxa 5 bin 10 bin basmıştır o zaman kereta:D
Where is the justice?
10 binden fazla basmıştır, zaten oyuncuları full coinle geliştirdi la adam maçlar başlamadan. :D

Sonra ben laf edince bir tek sen laf ediyon oluyor. :D

Kapasaydınız birader coin kullanımını gıcır takımları aldınız tabi kurada coin de açık azıcık kullanıp götürürüz dediniz. Oyununuzu bozduk diye suçluyuz yani :a:Ben kadro değerinde 1. olanı geçtim bıraktım büyük takımlar elendikçe gelişimi durdu zaten farkın 50m kaleci :bilmem: emir finale çıkarsan bas coini de geliştir biraz takımı madem cimri değilsin bir maçlığına da olsa harca bi kaç bin nolcak :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık