Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece teori konusu çok yavan bak ben bi teori attım demin 2 kişimi ne okumuş yuh yani. Millet korkuyomu teori atmaya ve okumaya yoksa tembelmiyiz bunun aslı nedir? :bilmem:

Genellikle güncel manga bölümü ile alakalı(öngörü, spoiler ve bölüm) konu başlıklarında mesaj atan biri olarak memnun olmadığım tek konu, bahsettiğim konu başlıklarında sürekli olarak bölümden alakasız bir şekilde karakter kıyası yapılması. Kıyas yapan kişileri yok saymak çözüm olmadığından kimseyi yok saymamış olsam da yorum okurken baygınlık geliyor bir zaman sonra.

Kurallarla bir sıkıntım yok. 1 kere ban yedim ve ban yiyeceğimi biliyordum o iletiyi yazarken. Genel itibarıyla memnunum forumdan. Teşekkürler.

Öyle olan çok kişi olduğunu düşünüyorum. 10 yıldır foruma üye olup, hiç mesaj atmadığı halde her gün gelip konulara bakan insanlar var.
Bunlardan birisi olduğumu düşünüyorum ama bence sitenin şimdiki hali eskisine göre çok çok daha iyi. Ama bazen bazen spoiler yorumlarını falan tek tek okumak zor geliyor en beğenilen yorumları sıralayıp görebilseydik güzel olurdu. Güzel bir analiz yada caps görebilmek için 100 sayfa gezinmek zor geliyor bana.

Genellikle güncel manga bölümü ile alakalı(öngörü, spoiler ve bölüm) konu başlıklarında mesaj atan biri olarak memnun olmadığım tek konu, bahsettiğim konu başlıklarında sürekli olarak bölümden alakasız bir şekilde karakter kıyası yapılması. Kıyas yapan kişileri yok saymak çözüm olmadığından kimseyi yok saymamış olsam da yorum okurken baygınlık geliyor bir zaman sonra.

Kurallarla bir sıkıntım yok. 1 kere ban yedim ve ban yiyeceğimi biliyordum o iletiyi yazarken. Genel itibarıyla memnunum forumdan. Teşekkürler.
Karakter kıyası ve alakasız konuların konuşulmaması için gördükçe uyarı yapıyoruz, ama bazen yeterli olmayabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık