Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyide site yavaşlıyo giremiyomki yıldırma aldığımı nereden bilecem müneccimiyim ben? :bilmem:
Banlanınca da giremiyorsun, ne farkı var? Zaten bir gün sonra yıldırma kalkıyor ve normal şekilde giriş yapabiliyorsun. Bunu anlamak da çok zor değil. Buraya yavaş, başka sitelere anında giriyorsan ve bu durum saatlerce sürüyorsa yıldırma yemişsindir.

Sitenin "Ara" kısmından bir şey aratmak çok zor. Aratacağımız konunun isminin tamamını yazmamız gerekebiliyor ki bazı seriler üzerine açılan konuların ismini bilemiyorsun haliyle o konuya da gidemiyorsun. "Ara" sistemini değiştirebiliyor musunuz ?
Arama sistemini düzeltemedik maalesef, hiçbir zaman sağlıklı bir şekilde çalışmadı. Üzerinde uğraşıyoruz, ama söz veremiyorum kesin düzelir diye.

Sitenin "Ara" kısmından bir şey aratmak çok zor. Aratacağımız konunun isminin tamamını yazmamız gerekebiliyor ki bazı seriler üzerine açılan konuların ismini bilemiyorsun haliyle o konuya da gidemiyorsun. "Ara" sistemini değiştirebiliyor musunuz ?

Bunun için en iyi yöntem Google üzerinden aratmak. ''X KorsanFan'' şeklinde yazarsan, istediğin konuya ulaşabilirsin.

Banlanınca da giremiyorsun, ne farkı var? Zaten bir gün sonra yıldırma kalkıyor ve normal şekilde giriş yapabiliyorsun. Bunu anlamak da çok zor değil. Buraya yavaş, başka sitelere anında giriyorsan ve bu durum saatlerce sürüyorsa yıldırma yemişsindir.
Bilemiyom bi gün diyon ama sanki ben önceden bi haftadan fazla yıldırma almıştım diye hatırlıyorum. Ceza süresini bilmiyom, ceza aldığımı bilmiyom boyuna uğraşıyodum forumu bırakmayı bile düşündüm. Yav bizimde zamanımız değerli günlerce ha cezamız bittimi bitmedimi diye sitemi tıklayacaz? :bilmem:

Bilemiyom bi gün diyon ama sanki ben önceden bi haftadan fazla yıldırma almıştım diye hatırlıyorum. Ceza süresini bilmiyom, ceza aldığımı bilmiyom boyuna uğraşıyodum forumu bırakmayı bile düşündüm. Yav bizimde zamanımız değerli günlerce ha cezamız bittimi bitmedimi diye sitemi tıklayacaz? :bilmem:
Eskiden katlamalı sistem vardı, yedikçe süresi iki katına çıkıyordu. O yüzden 10 gün bile yemiş olabilirsin, ama artık her zaman bir gün. Ayrıca aslen yıldırma sistemini, istenmeyen üyeleri forumdan soğutmak için getirmiştik, fakat ufak kural ihlaleri için kullanıyorum.

Forum idare etmek nedir, nasıldır hiçbir bilgim yok o yüzden pek bir şey söyleyemeyeceğim o konuda.

Sitenin ayakta kalmasını ben iki temel şeye bağlıyorum.

Birincisi One Piece takipçilerinin haftalık bölümleri yorumlayıp tartışabileceği Bölüm Yorumları geleneği. Forumun temel taşı gibi bir şey. Diğeri de birçok üyenin, özellikle siteye emek vermiş eski üyelerin (hatta bunlar içinde 2010 öncesi neslin bende ayrı yeri var) gönüllü olarak siteyi benimsemiş olması. Şahsen bu iki şeyi karşıladığı sürece kıla tüye hiç takılmıyorum. O yüzden şu ana kadar hiçbir şikayetim olmadı ve siteden memnunum.

Eskiden katlamalı sistem vardı, yedikçe süresi iki katına çıkıyordu. O yüzden 10 gün bile yemiş olabilirsin, ama artık her zaman bir gün. Ayrıca aslen yıldırma sistemini, istenmeyen üyeleri forumdan soğutmak için getirmiştik, fakat ufak kural ihlaleri için kullanıyorum.
Wow çok kırıldım şimdi demek biz istenmeyen üyeydik, yıldırmaya gerek yok git de gideriz napalım herkez bizi sevmek zorunda değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık