Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğiniz gibi forumlar internet aleminde son zamanlarını yaşayan yerler. KorsanFan da niş bir kitleye sahip olmasına rağmen benim bile halen anlayamadığım şekilde bunca yıldır varlığını sürdürmeyi başarmış bir site. Elimizden geldiğince forumu düzenli, okunabilir ve belli bir kalitede tutmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bazı kişilerin sert bulduğu bazı kurallarımız var, büyük oranda bu kurallara riayet ediliyor. Üyelerimize kurallara dikkat ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Sitemizi daha iyi ve takip edilesi bir yer yapabilmek içi görsel ve teknik olarak sürekli yenilikler yaptık, yapıyoruz ve yapacağız. Bu tür işlemlerde yeri geldiğinde sizin fikirlerinizi aldık, yeri geldiğinde kendimiz inisiyatif kullandık. Öyle ya da böyle bu günlere geldik.

Bu bir memnuniyet anketidir, amacı üyelerin forumdan ne kadar memnun olduklarını görmektir. Üyelerin kötü ya da olumsuz bulduğu durumlar akla yatkın ve mümkünse düzeltilir, iyi ve olumlu bulduğu şeyler de aynı şekilde daha da iyileştirilir. Bunlara cevap alabilmek için bu anketi açıyorum.

Yav memnunum ama şu kışkırtmamıdır nedir sevmiyorum, banlayacaksan delikanlı gibi banlar şu tarihler arasında yasaklısın dersin. Suçumuzu bilmeden ceza yiyiyoz bide acaba site mi yavaşladı diye düşünüp devamlı enayi gibi girmeye çalışıyoz. Her site bağlantısı kötü olduğunda acaba kışkırtmamı aldım diye tramva geçiriyorum. :bilmem:

Yıldırma biraz adının hakkını veren yıpratıcı bir ceza olsa da bazılarının aksine ben kurallardan da forumdan da çok memnunum.

Karanlık tema cidden on numara bu arada.

Ben memnunum sadece bazı noktalarda entry veyahut mesaj atarken hata bildirimi alıyorum ama bunların da çok önemli yok ayrıca forum vesilesi ile bir sürü güzel insanla tanıştım. Umarım her zaman aktif bir şekilde ilerlemeye devam ederiz

Yav memnunum ama şu kışkırtmamıdır nedir sevmiyorum, banlayacaksan delikanlı gibi banlar şu tarihler arasında yasaklısın dersin. Suçumuzu bilmeden ceza yiyiyoz bide acaba site mi yavaşladı diye düşünüp devamlı enayi gibi girmeye çalışıyoz. Her site bağlantısı kötü olduğunda acaba kışkırtmamı aldım diye tramva geçiriyorum. :bilmem:

Bu konuda herkesin adı ve kaç kere yıldırma yediği yazıyor. Aynı şekilde etiketleme yaptığım için de bildirim gidiyor. Yıldırma süresi her zaman bir gündür. Suçunu da bilmen çok kolay, yıldırma atılan mesajın altına ikaz butonu ile "yıldırılmıştır" yazıyor, mesajın içeriği değişmeden kalıyor, yani neyden yıldırma yediğini kolayca anlayabilirsin, anlayamadıysan da gelip sorabilirsin. Cevapsız bırakmayız.

Yıldırma biraz adının hakkını veren yıpratıcı bir ceza olsa da bazılarının aksine ben kurallardan da forumdan da çok memnunum.

Karanlık tema cidden on numara bu arada.
Hah Yıldırma, her site yavaşladığında veya girilmediğinde şuçsuz insalarada onlara tramva yaşatarak cezalandıran ceza.:of:

Yıldırma işinden ben de memnun değilim, onun yerine banlanan üyeler bölümünde kayıt tutmadan 1-2 günlük kısa banlar atılabilir. Bunun dışında ufak tefek pürüzler olsa da önemsemiyorum.

Bu konuda herkesin adı ve kaç kere yıldırma yediği yazıyor. Aynı şekilde etiketleme yaptığım için de bildirim gidiyor. Yıldırma süresi her zaman bir gündür. Suçunu da bilmen çok kolay, yıldırma atılan mesajın altına ikaz butonu ile "yıldırılmıştır" yazıyor, mesajın içeriği değişmeden kalıyor, yani neyden yıldırma yediğini kolayca anlayabilirsin, anlayamadıysan da gelip sorabilirsin. Cevapsız bırakmayız.
İyide site yavaşlıyo giremiyomki yıldırma aldığımı nereden bilecem müneccimiyim ben? :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık