Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumdan çok memnun olduğumu belirterek yoruma başlayayım. Uzun yıllardır her hafta heyecanla beklediğim smoker çevirilerini okumak, mangayı okuduktan sonra hemen yorum konusuna gelip yazılanları takip etmek büyük hobim. 30lu yaşlara gelip çoluk çocuğa karışmış olsam bile manga okuma zevkim hiç değişmedi. Çevremde eşim dahil buna anlam veremeyen çok insan var ama ben forumda benimle aynı şeyden zevk alan insanları takip etmeyi seviyorum.

Bu forumun yıllarca daha ayakta kalmasını çok istiyorum. Umarım yönetici arkadaşlar ve eski üyeler buradan vazgeçip beni yalnız bırakmaz; ben yine kimseye çaktırmadan burada takılmaya devam ederim :)

Çok aktif olamayıp nadiren yorum yazsam da her zaman burdayım ve sizinleyim.

Forumdan çok memnun olduğumu belirterek yoruma başlayayım. Uzun yıllardır her hafta heyecanla beklediğim smoker çevirilerini okumak, mangayı okuduktan sonra hemen yorum konusuna gelip yazılanları takip etmek büyük hobim. 30lu yaşlara gelip çoluk çocuğa karışmış olsam bile manga okuma zevkim hiç değişmedi. Çevremde eşim dahil buna anlam veremeyen çok insan var ama ben forumda benimle aynı şeyden zevk alan insanları takip etmeyi seviyorum.

Bu forumun yıllarca daha ayakta kalmasını çok istiyorum. Umarım yönetici arkadaşlar ve eski üyeler buradan vazgeçip beni yalnız bırakmaz; ben yine kimseye çaktırmadan burada takılmaya devam ederim :)

Çok aktif olamayıp nadiren yorum yazsam da her zaman burdayım ve sizinleyim.
Seni çok eski zamanlardan hatırlıyorum, sektirmeden siteye gelmeni de takdir ediyorum. Umarım sen ve senin gibi düşünen üyeler daha uzun süre bizlerle olur.

Çok uzun zamandır takip ediyorum siteyi. Üye olmadan öncede takipteydim. Ben memnunum günlük hayatımda fırsat buldukça uğrayıp bakınıyorum. Genel olarak çok bir katılım yapıp yorum falan yapmasamda site bence çok uzun yıllar geçmesine rağmen kalitesini hep korudu. Bu konuda emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

forum yazım sözlüğüne seri ile ilgili karakter isimleri ve saldırı terimleri eklenebilir. Yazarken alt tarafta sürekli kırmızı çizgi olması rahatsız edici.

Aktif ve Eski bir üye olmasam da Forumun internetteki Birçok platforma göre seviyesini ve kalitesini koruduğunu düşünüyorum -özellikle kullandığım platformla kıyaslayınca-, bugünlere gelebilmesinin en önemli sebebi de bu muhtemelen. Umarım ileriki zamanlarda da iyiye doğru gelişmeye devam eder :).

2012 den beri burdayım 9 sene geçmiş. Kesinlikle memnunum ama bu yıldırma zımbırığı kalkmalı. 9 senedir, forum da olduğum süre boyunca "troll zorocular" dan sonraki en kötü şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık